MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Dvojica, ktorá vzkriesila Mercuryho. Takéto zázraky dokážu maskéri!

12. 02 2016 18:00 | Kamil Konkoľ
Pyco ako Mercury
Pyco ako Mercury Foto: Markíza

Máme tých najšikovnejších. Sledujte zákulisné zábery Pycovej premeny.

Martin Pyco Rausch v koži Boba Marleyho a Freddieho Mercuryho! Vyzeralo to, akoby naši maskéri vzkriesili zosnulé legendy pop music a postavili ich pred objektívy našich kamier... To, čo dokázali súrodenci Wittgruberovci, je priam neuveriteľné.

Vlado a Zuzana si dali naozaj záležať. Ich rukami čoskoro prejde osem známych osobností, ktoré sa v šou Tvoja tvár znie povedome budú meniť na svetové hviezdy. Ako vôbec taká maska vzniká a čo je najdôležitejšie? Sledujte rozhovor, ktorý vznikol v zákulisí nakrúcania televíznych spotov.

Už ako dieťa napodobňoval kráľa popu

Rozprávali sme sa aj s Pycom a pýtali sa, na koho sa ako malé dieťa podobal... Nepamätá si, že by ho ako malého chlapca k niekomu prirovnávali, no Michaela Jacksona napodobňoval pravidelne. Scéna z videoklipu k pesničke Bad, kde americký spevák s tanečníkmi preskakuje turnikety v metre, patrila k jeho najobľúbenejším.

Pomocou šminiek a mejkapu by bolo pre Pyca asi najjednoduchšie zmeniť sa na Marilyna Mansona, povedal nám. Oveľa bližšie má však k frontmanovi skupiny Queen Freddiemu Mercurymu, páči sa mu takisto muzika Boba Marleyho.

 

Na velikánov populárnej hudby sa menil mimoriadne trpezlivo a ochotne. Vôbec to však nebolo jednoduché. Ak má byť maska čo najvernejšia originálu, líčenie, obliekanie a dolaďovanie detailov trvá takmer dve hodiny. A potom znova odlíčíť a nahodiť ďalší outfit... Máme exkluzívne zábery zo zákulisia!

Tvoja tvár znie povedome už čoskoro na Markíze!

Láska z Telerána. Diana Hágerová darovala Romanovi Juraškovi bombastický darček. Valentínsky rozhovor so známou dvojicou.

Jana Hrmová mieri do siedmej série Farmy. Tvrdí o sebe, že je hráčka. Brúsi si zuby na výhru!

Emma Drobná bude účinkovať v novej hudobnej šou TV Markíza. SuperStar 2015 sa teší na nové dobrodružstvá!


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 11. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na