MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Hviezdy šou Tvoja tvár znie povedome na žúre: Boli sme pri tom!

17. 02 2016 11:42 | Kamil Konkoľ
párty
párty Foto: Markíza

Máme zábery, ktoré inde neuvidíte.

Novú šou Tvoja tvár znie povedome uvidíte na obrazovkách TV Markíza už začiatkom marca. V nedeľu šiesteho sa pripravte na večer plný dobrej hudby, perfektnej zábavy a dokonalých premien známych osobností na svetové hviezdy!

Súťažiaci, ktorí sa už usilovne pripravujú a trénujú na veľkolepú premiéru, si v utorok (16. februára) vybehli do spoločnosti. Na párty, ktorá sa konala v centre hlavného mesta, sa ukázala aj porotkyňa Zuzana Fialová. Jej kolegovia Dano Dangl a Kuly pre zaneprázdnenosť chýbali.

párty
Foto: Markíza
 

Temperamentná herečka pózovala so súťažiacimi a dobre sa zabávala aj s režisérom šou Pepe Majeským a jeho manželkou Silviou Majeskou, programovou riaditeľkou našej televízie. Na žúre sa objavil aj generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele, ktorý ochotne zapózoval s Viktorom Vinczem.

párty
Foto: Markíza
 

Párty moderoval Roman Juraško, ktorý nebude súčasťou novej šou, no kolegom zaprial aspoň veľa šťastia a pevné nervy pri premenách, ktoré budú musieť počas najbližších týždňov absolvovať. Známe osobnosti sa bavili do neskorých nočných hodín.

párty
Foto: Markíza
 

Príjemný zoznamovací večierok, zasmiala sa Emma Drobná. Keď sme sa jej pýtali na kolegov zo šou, povedala, že jej je veľmi sympatická herečka Michaela Čobejová. Veľmi milá, výborne sme sa porozprávali, povedala nám víťazka minuloročnej SuperStar.

párty
Foto: Markíza
 

Dobré jedlo si spoločne pri stole vychutnávali aj Andrej Bičan, Števo Skrúcaný, Helena Krajčiová, Lukáš Adamec aj moderátor šou Martin Pyco Rausch. Ten sa už raz vďaka šikovným maskérom zmenil. Teraz sú na rade ostatní...

 

Šou Tvoja tvár znie povedome od nedele 6. marca na Markíze!

Televízia Markíza na Instagrame. Sledujte nás a majte všetky zákulisné novinky ako prví. Klikajte sem!

Boli sme v zákulisí Pycovej premeny na Mercuryho a Marleyho. Dokonalé masky majú na svedomí špičkoví maskéri. Vlado a Zuzana sú súrodenci!

Viktor Vincze už čoskoro v koži imitátora a speváka. Redaktora a moderátora TV Markíza takisto uvidíte v šou Tvoja tvár znie povedome!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 11. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na