16. 02 2017 15:00 | Marína Dobošová

Do Tvojej tváre sa rúti šoubizový hurikán Eva Máziková!

Neskrotná diva ukáže svojich tisíc tvárí.

Eva Máziková
Eva Máziková Foto: TV Markíza

Kompletná zostava tretej série megaúspešnej šou Tvoja tvár znie povedome je konečne známa! Chýbajúcim kúskom do skladačky mien je excentrická diva Eva Máziková. Na výslní slovenského šoubiznisu sa drží už desiatky rokov a nemieni z neho zostúpiť.

Niet pochýb o tom, že práve táto dáma narobí v šou poriadny vietor a rola zabávačky jej prischne hneď po prvom kole.

Andrej Bičan tak má dôstojnú nástupkyňu, ktorá bude mútiť vodu. Bezprostredná Eva vždy povie to, čo sa jej práve preháňa hlavou a nechá sa nahovoriť na každý šialený nápad.
Aj ona však svoju účasť berie zodpovedne. „Želám si, aby som neochorela, lebo to je zodpovednosť na tri mesiace. Mám tam veľa mladých kolegov, až moc mladých,“ hovorí so smiechom pre náš portál umelkyňa. „Nie je to rivalita, nie je to o tom, že niekto musí vyhrať. Ale chcem byť dobrá,“ dodáva rozhodne.

Osmičku súťažiacich tretej série tak budú tvoriť títo známi ľudia: Eva Máziková, Lucia Siposová, Lina Mayer, Viktória Valúchová, René Štúr, Tomáš Palonder, Peter Brajerčík a Tomáš Bezdeda.

Tvoja tvár znie povedome štartuje na Markíze už čoskoro!

 

Poľský sexsymbol na Slovensku. Úloha v markizáckom seriáli? Paweł Deląg si vo filme Všetko alebo nič získal srdcia Sloveniek.

Rozkošné deti! Spoznávate vašich obľúbených hercov? Malí Zapadákovčania sú jednoducho zlatí.

Anjelikovia ako z rozprávky: Toto je váš Baby Boom (1) S fotografiami detičiek sa roztrhlo vrece!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Tvoja tvár znie povedome - VEĽKOLEPÉ FINÁLE v pondelok, 8. mája, o 20.30!