12. 04 2017 09:00 | Marína Dobošová

Máziková ako bláznivý šoumen či Lina Mayer v turečtine. Pozrite si zoznam premien!

Tieto premeny vás čakajú v siedmom kole obľúbenej šou.

Tvoja tvár znie povedome, 7 kolo, premeny
Tvoja tvár znie povedome, 7 kolo, premeny Foto: TV Markíza

Siedme kolo Tvojej tváre bude opäť nadupané neuveriteľnými premenami! Maskéri sa s osmičkou súťažiacich poriadne vyhrajú a niektorých zaručene nespoznáte. Čaká na vás aj Eva Máziková ako šialený Dan Nekonečný či René Štúr ako krehká divožienka Romina Power. Na čo sa ešte môžete tešiť?

Viki Valúchová ako Mariah Carey

Mariah Carey víri vody svetového šoubiznisu už niekoľko desiatok rokov. Aj keď poriadny hit nemala už dávno, na vrchole záujmu sa drží vďaka neustálemu ukazovaniu bujného dekoltu, škandálom, móresom divy či vzťahovými peripetiami. Zlato v hrdle je však jej neoddeliteľnou súčasťou.

Viki Valúchová ako Mariah Carey
Foto: TV Markíza
 

Tomáš Palonder ako Prince

Prince bol legendou, o tom niet pochýb. Bol jedným z najinovatívnejších hudobníkov svojej generácie. Mimoriadne plodný umelec mal na svojom konte takmer 40 štúdiových albumov a komponoval aj pre ďalších interpretov. 

Tomáš Palonder ako Prince
Foto: TV Markíza
 

René Štúr ako Romina Power

Krásna Romina Power zažila časy najväčšej slávy po boku svojho bývalého manžela Al Bana Carissiho. Úspešné duo má na konte neuveriteľné množstvo melodických hitov, ktoré ich preslávili na celom svete. Romina dnes žije v Arizone a venuje sa maľbe.

René Štúr ako Romina Power
Foto: TV Markíza
 

Lucia Siposová ako Rod Stewart

Tento anglický spevák škótskeho pôvodu je skutočným búrlivákom na hudobnej scéne. Majiteľ krásneho chraplavého hlasu je však okrem početných milostných avantúr známy aj nesmrteľnými hitmi.

Lucia Siposová ako Rod Stewart
Foto: TV Markíza
 

Eva Máziková ako Dan Nekonečný

Českého umelca Dana Nekonečného najčastejšia vzhliadnete zaodetého v žltej farbe, vraj, aby neustále žiaril ako slnko. Dopĺňa to trblietkami, ohňostrojom a krásnymi tanečnicami. Eva Máziková to roztočí, v koži tohto excentrického pána bude ako vo svojej koži.

Eva Máziková ako Dan Nekonečný
Foto: TV Markíza
 

Peter Brajerčík ako LunchMoney Lewis

Americký spevák LunchMoney Lewis sa vyšvihol na vrchol svetových hitparád pred dvoma rokmi vďaka svojmu megahitu Bills. Petra Brajerčíka čaká jedna z najnáročnejších premien, nakoľko sa bude premieňať na poriadne korpulentného Afroameričana.

Peter Brajerčík ako Lunch Money Lewis
Foto: TV Markíza
 

Lina Mayer ako Tarkan

Atraktívny Tarkan je prvým Tureckým spevákom, ktorému sa podarilo presadiť aj za hranicami vlasti. Podmanivý chlapík s dlhočiznými mihalnicami umne kombinuje chytľavé melódie s tureckou ľudovou hudbou. Výsledkom sú skladby, pri ktorých sa okamžite plní každý parket. Lina si bude musieť poradiť s turečtinou.

Lina Mayer ako Tarkan
Foto: TV Markíza
 

Tomáš Bezdeda ako Phil Collins

Phil Collins predal celosvetovo viac ako 100 miliónov albumov, a to už je čo povedať. Anglický spevák, bubeník a multiinštrumentalista začínal svoju kariéru ako bubeník v skupine Genesis, časom sa stal jej frontmanom.

Tomáš Bezdeda ako Phil Collins
Foto: TV Markíza
 

Tvoja tvár znie povedome štartuje už v nedeľu, 16. apríla o 20.30 na Markíze!

 

Hlasujte za najlepšiu premenu šiesteho kola! Ktorá sa vám páčila najviac?

Exkluzívne: Celý song "Without the Word" jedine u nás! V Markíze si vieme vystreliť sami zo seba a tento song je toho dôkazom.

Bláznivá šou sa vracia: Pozrite si zvučku! Na Veľkú noc sa nebude len šibať a oblievať, budú sa robiť aj Vylomeniny.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Tvoja tvár znie povedome - VEĽKOLEPÉ FINÁLE v pondelok, 8. mája, o 20.30!