13. 04 2017 10:00 | Marína Dobošová

Zmätok na scéne. Bezdedu zradil chlpatý spoločník

Borderská kólia Blissa sa mala pustiť do spevákových nohavíc.

Tomáš Bezdeda
Tomáš Bezdeda Foto: TV Markíza

Tomáš Bezdeda sa v siedmom kole Tvojej tváre premení na vynikajúceho speváka a hudobníka Phila Collinsa. Pôvodne mala byť súčasťou jeho vystúpenia aj scéna so psom, ktorá sa však počas nakrúcania nevydarila.

Päťročná Borderská kólia Blissa totiž bola zo svetiel reflektorov trochu zmätená. „Poznám túto rasu, lebo som mal tiež dvoch psov. Viem, že táto rasa je jedna z najinteligentnejších. Nemal som vôbec strach, čakal som dve možnosti – buď to vyjde alebo nie. Blissa zostala trošku zmätená zo smradu z ohňostrojov, ktoré na skúške predtým neboli, takže to ju vyrušilo, no mňa to nijakým spôsobom nevyviedlo z miery. Potom sme to zachránili pri hodnotení s Pycom, keď sme Blissu zavolali opäť na pódium a všetkým ukázala čo sme mali natrénované,“ usmieva sa Tomáš Bezdeda.

Blissa s majiteľkou
Foto: TV Markíza
 

Šikovná Blissa pochádza z Turne a jej majiteľkou je Nikola Detáriová. „Blissa sa mala s Tomášom biť o nohavice. Pred generálkou som jej vysvetlila, čo sa od nej očakáva a v podstate to hneď pochopila. Cvičím ju od jej dvoch mesiacov. Chodíme na súťaže, rôzne vystúpenia, nedávno vyhrala majstrovstvá Slovenska v disciplíne Dog dancing. V minulosti sme už boli v ChartShow. Ja som sa s ňou naučila spolupracovať sama, od malička, stále s ňou cvičím, trénujem, predtým ako som ju dostala, som si o tejto rase veľa čítala, pozerala som si videá a začala som sa pomaly učiť,“ vysvetľuje hrdá majiteľka šikovnej chlpáčky.

„Na generálke sme boli celkom dlho, Blissa to spočiatku zvládala celkom dobre, ale postupom času ju už tiež zmohli teplotné podmienky a množstvo ľudí okolo nej. Ku koncu už nerobila to, na čom sme sa dohodli,“ dodala.

Blissino číslo však nakoniec dopadlo na výbornú , neskôr pri hodnotení porotu, si ho totiž dvojica zopakovala a všetko prebehlo podľa scenára. Vy to uvidíte už v nedeľu. Zatiaľ môžete poobdivovať Blissu v akcii s majiteľkou. Pozrite si video!

 

Tvoja tvár znie povedome štartuje už v nedeľu, 16. apríla o 20.30 na Markíze!

 

Hlasujte za najlepšiu premenu šiesteho kola! Ktorá sa vám páčila najviac?

Exkluzívne: Celý song "Without the Word" jedine u nás! V Markíze si vieme vystreliť sami zo seba a tento song je toho dôkazom.

Bláznivá šou sa vracia: Pozrite si zvučku! Na Veľkú noc sa nebude len šibať a oblievať, budú sa robiť aj Vylomeniny.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Tvoja tvár znie povedome - VEĽKOLEPÉ FINÁLE v pondelok, 8. mája, o 20.30!