15. 04 2017 09:00 | Marína Dobošová

Nesúrodá dvojica ohúrila porotu. Toto vystúpenie vás dvihne zo stoličky!

Martin Madej sekundoval Renému Štúrovi. Vraj by sa uplatnil ako súťažiaci vo štvrtej sérii.

René Štúr a Martin Madej ako Al Bano a Romina počas skúšky
René Štúr a Martin Madej ako Al Bano a Romina počas skúšky Foto: TV Markíza
René Štúr ako Romina Power
Martin Madej počas premeny na Al Bana
René Štúr a Martin Madej ako Al Bano a Romina

Al Bano Carrisi a Romina Power tvorili slávne talianske duo, ktoré si svojimi melodickými hitmi získalo fanúšikov na celom svete. Dvojica, ktorá sa dala dokopy koncom šesťdesiatych rokov sa vzala a mali spolu štyri deti. Ich súkromné aj profesionálne cesty sa však po rodinnej tragédii rozišli.

V nedeľu ich zašlú slávu dokonale oživí René Štúr, ktorý si na pomoc prizval speváka Martina Madeja. Malý Martin už dávno nie je malým Martinom a z interpreta detských hitov vyrástol umelec so skvelým hlasom a prirodzenými sklonmi k šoumenstvu. Vidieť ho môžete napríklad v kapele Fragile či v muzikáli Boyband na Novej scéne.

Z tohto spojenia vám musí byť jasné, že vás čaká nevídaný zážitok. Vysoký René ako krehká víla Romina a nižší Martin ako taliansky národný poklad Al Bano totiž vystroja takú šou, že postavia na nohy kompletne všetkých divákov.

Ako v tranze bude aj porota. „Toto bola brilantne zvládnutá herecká robota, presne ste to obaja udržali aj v speve, v pohyboch, v minimalizme. Hranicu vtipu ste presne trafili, neskutočne zábavné a milé číslo,“ nadchýnal sa Dano Dangl.

„Kontaktná práce dvoch kolegov na javisku, to nebola náhoda, bolo to perfektne naskúšané. Obaja ste sa vnútorne bavili a zároveň sme sa bavili aj my,“ tešila sa Zuzana Fialová.

Spoľahlivý zdroj zo zákulisia nám mimo dosahu kamier prezradil, že z Madejovho výkonu boli všetci takí unesení, že by sa podľa ich názoru, v prípade štvrtej série Tvojej tváre, výborne uplatnil ako súťažiaci. 

Takto sa v nedeľu predstaví René Štúr s Martinom Madejom. Pozrite si viac fotiek v galérii!

René Štúr a Martin Madej ako Al Bano a Romina
Foto: TV Markíza
 

Tvoja tvár znie povedome štartuje už v nedeľu, 16. apríla o 20.30 na Markíze!

 

Hlasujte za najlepšiu premenu šiesteho kola! Ktorá sa vám páčila najviac?

Exkluzívne: Celý song "Without the Word" jedine u nás! V Markíze si vieme vystreliť sami zo seba a tento song je toho dôkazom.

Zmätok na scéne. Bezdedu zradil chlpatý spoločník Borderská kólia Blissa sa mala pustiť do spevákových nohavíc.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Tvoja tvár znie povedome - VEĽKOLEPÉ FINÁLE v pondelok, 8. mája, o 20.30!