19. 04 2017 10:37 | Marína Dobošová

Valúchová ako korpulentná diva a Bezdeda ako idol žien. Pozrite si zoznam premien!

Tieto premeny vás čakajú v ôsmom kole obľúbenej šou.

Tvoja tvár znie povedome, 8. kolo, premeny
Tvoja tvár znie povedome, 8. kolo, premeny Foto: TV Markíza

V nedeľu vás čaká už ôsme kolo Tvojej tváre, ktoré bude opäť nadupané neuveriteľnými premenami! Maskéri sa s osmičkou súťažiacich poriadne vyhrajú a niektorých zaručene nespoznáte. Čaká na vás aj Viki Valúchová ako nadrozmerná operná diva Montserrat Caballé či Tomáš Bezdeda ako kráľ rock and rollu Elvis Presley. Na čo sa ešte môžete tešiť?

Eva Máziková ako Steven Tyler z Aerosmith

Eva Máziková v koži charizmatického démona kriku Stevena Tylera? To bude tá správna kombinácia, kde naša nestarnúca diva predvedie energické vystúpenie v štýle lídra Aerosmith.

Eva Máziková ako Aerosmith
Foto: TV Markíza
 

Peter Brajerčík ako Technotronic

Ruleta bola pre Petra Brajerčíka neúprosná, keďže mu prisúdila krásnu čokoládovú speváčku Felly Kilingi zo belgickej housovej skupiny Technotronic. Ich najväčší hit Pump Up the Jam znel začiatkom deväťdesiatych rokov z každej diskotéky.

Peter Brajerčík ako Technotronic
Foto: TV Markíza
 

Tomáš Bezdeda ako Elvis Presley

Absolútna ikona, milovaný kráľ rock and rollu a idol miliónov žien na celom svete. Taký bol Elvis Presley. Toša tak po bravúrnom zvládnutí tanečného čísla v skladbe Eda Sheerana čaká ďalší pohybovo zdatný umelec.

Tomáš Bezdeda ako Elvis Presley
Foto: TV Markíza
 

René Štúr ako Bruno Mars

Bruno Mars je jedným z najpredávanejších umelcov sveta. Rodák z Havaja ovenčený cenami Grammy sa vezie na vlne úspechu už niekoľko rokov. Bruno je aj šikovným tanečníkom, no René sa ani tejto výzvy nezľakne. Hlavný choreograf Miňo Kereš z neho totiž vykreše skvelého tanečníka.

René Štúr ako Bruno Mars
Foto: TV Markíza
 

Tomáš Palonder ako Prodigy

Začiatkom deväťdesiatych rokov nočným klubom kraľovala elektronická tanečná hudba anglickej skupiny Prodigy. Pozornosť budili aj hrôzostrašnými videoklipmi, v ktorých sa vyžíval spevák Keith Flint. Tomáš Palonder sa vďaka tejto voľbe na pódiu doslova vybesní.

Tomáš Palonder ako Prodigy
Foto: TV Markíza
 

Lucia Siposová ako Madonna

Madonna je podľa Guinessovej knihy rekordov najúspešnejšou sólovou speváčkou na svete, no zároveň je aj poriadnou škandalistkou. Za svoju kariéru sa stihla párkrát vyzliecť, pobúriť katolícku cirkev či šťavnato kdekomu vynadať.

Lucia Siposová ako Madonna
Foto: TV Markíza
 

Viktória Valúchová ako Montserrat Caballé

Toto bude jednoznačne najnáročnejšia premena ôsmeho kola. Krehká Viki Valúchová sa premení na korpulentnú katalánsku opernú divu Montserrat Caballé. A poriadne pocvičí svoje hlasivky, keďže ju čaká opera. Výsledok však bude stáť za to.

Viktória Valúchová ako Montserrat Caballé
Foto: TV Markíza
 

Lina Mayer ako Jessie J

Lina Mayer sa predstaví v dráždivom sexy outfite. Ako anglická speváčka a skladateľka Jessie J rozdráždi už tradične najviac Kulyho, ktorý krásnym ženám v obtiahnutom oblečení nikdy nevie odolať.

Lina Mayer ako Jessie J
Foto: TV Markíza
 

Tvoja tvár znie povedome štartuje už v nedeľu, 23. apríla o 20.30 na Markíze!

 

Móda z premiéry Cuky Luky filmu - rozhodnite o najlepšom outfite! Bláznivá komédia štartuje svoju púť po slovenských kinách.

Hlasujte za najlepšiu premenu siedmeho kola! Ktorá sa vám páčila najviac?

Fantastická súťaž! Staňte sa súčasťou Tvojej tváre aj vy! Čakajú na vás tréningy s hlasovou koučkou a hlavným choreografom.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Tvoja tvár znie povedome - VEĽKOLEPÉ FINÁLE v pondelok, 8. mája, o 20.30!