MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Toľko špiny na svoju osobu ešte nezažila. Jasmina zareagovala na otrasné komentáre

20. 08 2018 14:10 |
Jasmina Alagič
Jasmina Alagič Foto: TV Markíza

Moderátorkin pohár trpezlivosti pretiekol.

Moderátorka Jasmina Alagič už čoskoro predvedie svoje spevácke a tanečné schopnosti, keďže je súčasťou obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Tá štartuje na obrazovkách Markízy už v nedeľu 9. septembra.

Po tom, čo sa na Instagrame objavila jej fotka, jej v komentároch ľudia nič nedarovali a na svoju osobu si prečítala nepríjemné komentáre, a preto sa rozhodla reagovať.

„Viete, nikdy som to tu s Vami neriešila, ale teraz, keď už to v sebe mám upratané a urážky ma nebolia tak ako kedysi, sa naozaj úprimne chcem spýtať, prečo je toľko zla na sociálnych sieťach? Ja som obrovský ľudomil a v živote mám naozaj na ľudí šťastie, kade chodím, tam narážam na usmiatych láskavých ľudí, ale tu, tu je to úplne inak,“ napísala.

Ako ďalej pokračovala, nevie si predstaviť, v akom stave by sa jej „ja“ muselo nachádzať, aby kritizovala, urážala a kohokoľvek hodnotila takýmto spôsobom. „P.S.: toto nie je žiaden sebaľútostný post, len to nie! Svoj život a všetko v ňom by som nikdy nemenila a prosím Boha, aby všetko ostalo ako je čo najdlhšie,“ uzavrela Jasmina.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Tvoja tvár znie povedome už od nedele 9. septembra na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 11. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na
/* associated find node 'Aktuálne' */