MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Čo sa stane, keď známe osobnosti prevezmú na seba identitu hudobných legiend a snažia sa ich čo najlepšie napodobniť?

Vznikne vynikajúca veľkolepá šou plná nezabudnuteľných hitov, zábavy a dokonalých kostýmov s názvom Tvoja tvár znie povedome.

Formát s originálnym názvom Your Face Sounds Familiar odštartoval v roku 2011 v Španielsku a odvtedy sa predal do viac ako 30 krajín po celom svete – Veľkej Británie, Talianska, Ruska, Argentíny, Číny a ďalších. Šou získala niekoľko prestížnych cien vrátane ocenenia FRAPA 2012 za najlepšiu súťažnú reality šou.

Your Face Sounds Familiar si získal srdcia miliónov divákov z mnohých krajín aj vďaka tomu, že ponúka ten správny mix súťaže, zábavy a skvelej hudby. Známe osobnosti sa snažia čo najlepšie napodobniť svetoznáme hviezdy ako Amy Winehouse, George Michael, Rihanna, Freddie Mercury, Beyoncé a mnohých ďalších.

Vo štvrtej sérii slovenskej verzie tejto jedinečnej zábavnej šou o priazeň divákov bojuje osem celebrít - Mária Bartalos, Zuzana Haasová, Ivana Regešová, Jasmina Alagič, Juraj Loj, Dárius Koči, Miro Šmajda a Martin Nikodým.

Mejkap, kostýmy, vystupovanie na pódiu a v neposlednom rade spev – to všetko musí byť dokonalé, aby sa čo najviac priblížili k hudobnej ikone. Ich výkony posudzuje hviezdna porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl, Mário „Kuly“ Kollár a Andrej Bičan. Desiatimi večermi plnými skvelej zábavy sprevádza jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin „Pyco“ Rausch.

Zárukou kvalitnej adaptácie formátu je renomovaný tvorivý tím s dlhoročnými skúsenosťami s produkciou výpravných šou ako SuperStar či Hlas Česko Slovenska, na čele ktorého stojí režisér Pepe Majeský.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 11. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na