Tvoja tvár cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Prichytení za jedným stolom! Chystá sa hviezdna spolupráca?

22. 01 2016 21:00 | Kamil Konkoľ
Stretnutie YFSF
Stretnutie YFSF Foto: Markíza

Čo môže mať spoločné Švidraňová, Vincze a Skrúcaný?

Vyzerá to naozaj sľubne! Pred pár dňami v jednej bratislavskej reštaurácii v centre hlavného mesta večerala dobre naladená partička. Nebolo by na tom, nič zvláštne, no za jedným stolom sa zišli herečky Barbora Švidraňová a Michaela Čobejová, spevák Lukáš Adamec, redaktor a moderátor TV Markíza Viktor Vincze, zabávač Štefan Skrúcaný a moderátor Andrej Bičan.

Stretnutie YFSF
Foto: Markíza
 

Známym osobnostiam robil spoločnosť aj hviezdny režisér Pepe Majeský, ktorý naposledy pracoval na speváckej šou SuperStar 2015. Žeby ho so známymi tvárami spojila celkom nová šou? Diváci Markízy sa viac informácií dozvedia už čoskoro...

Chceli by ste sa vyjadriť k blížiacim sa voľbám? Dáme vám mikrofón, postavíme vás pred našu kameru. Štáb TV Markíza je vám k dispozícii v niekoľkých mestách!

Paródia, ktorá sa naozaj podarila. Herec z Búrlivého vína si pekne vystrelil z Leoša Mareša. Český moderátor by na tento moment svojej kariéry najradšej zabudol!

Drsná masérka Ľubka, ktorej rukami prešiel nejeden chalaň! Aj tí naši z cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku. Sledujte veselé selfies!


Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 2. októbra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na