MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kedy sa môžete tešiť na šou Tvoja tvár znie povedome?

16. 02 2016 11:00 | Kamil Konkoľ
Tvoja tvár znie povedome - logo
Tvoja tvár znie povedome - logo Foto: TV Markíza

Osem známych osobností v úlohách, v akých ste ich ešte nevideli.

Čo sa stane, keď známe osobnosti prevezmú na seba identitu hudobných legiend a snažia sa ich čo najlepšie napodobniť? Vznikne vynikajúca veľkolepá šou plná nezabudnuteľných hitov, zábavy a dokonalých kostýmov s názvom Tvoja tvár znie povedome.

Formát s originálnym názvom Your Face Sounds Familiar odštartoval v roku 2011 v Španielsku a odvtedy sa predal do viac ako 30 krajín po celom svete – Veľkej Británie, Talianska, Ruska, Argentíny, Číny a ďalších. Šou získala niekoľko prestížnych cien vrátane ocenenia FRAPA 2012 za najlepšiu súťažnú reality šou.

Your Face Sounds Familiar si získal srdcia miliónov divákov z mnohých krajín aj vďaka tomu, že ponúka ten správny mix súťaže, zábavy a skvelej hudby. Známe osobnosti sa snažia čo najlepšie napodobniť svetoznáme hviezdy ako Amy Winehouse, George Michael, Rihanna, Freddie Mercury, Beyoncé a mnohých ďalších.

V slovenskej verzii tejto jedinečnej zábavnej šou bude o priazeň divákov bojovať osem celebrít - obľúbené herečky Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová a Michaela Čobejová, skvelí zabávači Štefan Skrúcaný a Andrej Bičan, víťazi speváckej súťaže SuperStar Emma Drobná a Lukáš Adamec, a napokon moderátor a redaktor Televízie Markíza Viktor Vincze.

Mejkap, kostýmy, vystupovanie na pódiu a v neposlednom rade spev – to všetko musí byť dokonalé, aby sa čo najviac priblížili k hudobnej ikone.

Ich výkony bude posudzovať hviezdna porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário Kuly Kollár. Čaká vás desať zábavných večerov, ktorými vás bude sprevádzať jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin Pyco Rausch.

Zárukou kvalitnej adaptácie formátu je renomovaný tvorivý tím s dlhoročnými skúsenosťami s produkciou výpravných šou ako SuperStar či Hlas Česko Slovenska, na čele ktorého stojí režisér Pepe Majeský.

 

Tvoja tvár znie povedome od 6. marca na Markíze!

Sledujte novú šou Tvoja tvár znie povedome aj na Instagrame. Všetky informácie nielen zo zákulisia jedine TU. Staňte sa followerom hviezd.

Súrodenecká dvojica, ktorá vzkriesila Mercuryho aj Marleyho. Takto sa nakrúcali spoty s Pycom k novej šou Tvoja tvár znie povedome.

Vrchol drzosti alebo čistá recesia? Známy moderátor prišiel na nakrúcanie obľúbenej relácie v župane! Poriadny úlet, čo poviete?Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na