Tvoja tvár cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Jar bude sexy! Kráska, ktorá poplietla hlavu Kramárovi, ju popletie aj vám

20. 02 2016 10:00 | Kamil Konkoľ
Barbora Švidraňová
Barbora Švidraňová Foto: Markíza

Už čoskoro na Markíze.

Barbora Švidraňová na seba upozornila najprv v Hlase Česko Slovenska, neskôr ju diváci Búrlivého vína mali možnosť vidieť ako vypočítavú Karin, ktorá sa nezastavila pred ničím a poplietla hlavu aj Marošovi Kramárovi alias Danielovi Fabianovi.

Diváci budú môcť vidieť známu slovenskú herečku v novej šou Tvoja tvár znie povedome, kde zabojuje o priazeň divákov aj poroty. Ako sa temperamentná Žilinčanka popasuje s premenami a úlohami, ktoré ju čakajú?

Milujem kostýmy, milujem masky, veľmi sa na novú šou teším, povedala nám Barbora, ktorá okrem iného stíha spievať aj s kapelou Funkiez. Na oficiálnom fotení sa prvýkrát stretla aj s Emmou Drobnou, ktorej dodatočne zablahoželala k víťazstvu v SuperStar.

svidranova-in.jpg
Foto: Markíza
 

Veľmi som ti držala palce, aj hlasy som posielala, začuli sme, ako hovorí Emme, s ktorou sa stanú na najbližších niekoľko týždňov kolegyne. Aby ryšaviek v novej šou nebolo málo, pozvanie účinkovať prijala aj Helena Krajčiová.

Barbory sme sa pýtali, v koži ktorej slávnej osobnosti by sa chcela narodiť ešte raz, keby dostala tú šancu. Prezradila, že veľmi obdivuje Adele, ale aj speváčku Lady Gaga. Pesničky známych umelkýň si zvykne často spievať v aute, keď cestuje z domu do Bratislavy a opačne.

A čo masky? Na ktorú si spomína najlepšie? Ako malá bola na jednom z maškarných plesov margarétka. Pekný kostým jej ušila mama, ktorá je profesionálna krajčírka. A raz som bola policajtka... Ale to bola už iná párty, zasmiala sa tajomne Barbora.

 

Tvoja tvár znie povedome od 6. marca na Markíze!

Banášová si servítku pred ústa nedávala a toto nám povedala o nahom mužskom tele! Sledujte a počúvajte!

Aký trapas sa stal Zuzane Fialovej na maškarnom plese? Slovenská herečka si zaspomínala pred našou kamerou!

Hviezdy šou Tvoja tvár znie povedome na spoločnom žúre. My sme boli pri tom a máme fotografie, ktoré inde neuvidíte!

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 2. októbra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na