MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dejisko šou Tvoja tvár znie povedome odhalené: Takto vyzerá pódium!

25. 02 2016 18:00 | Kamil Konkoľ
scena1.jpg
  Foto: Markíza

Štartujeme šiesteho marca večer na Markíze.

Scénu, na ktorú sa pozeráte, vyrábali a stavali dlhých 8 týždňov a na jej konštrukcii pracovalo takmer 70 ľudí. Použili sme viac ako 500 led modulov a približne 700 metrov ledkových pásov, povedal nám architekt Marek Hollý.

Tím, ktorý na scéne pracoval, postavil časti scény zo špeciálne upravených modulov lešenia. Celková rozloha aj so zázemím, kde takisto vznikajú zábery do šou, je približne 1000 metrov štvorcových, dodal Hollý.

Najnáročnejším prvkom celej scény je výťah, do ktorého nastúpi známa osobnosť, aby sa dostala na hlavné pódium, kde odpáli svoju šou. Zdvíhacia plošina ide do výšky dva a pol metra. Je tam automaticky otvárajúca sa mreža, ktorú sme zosynchronizovali s efektovými svetlami, vysvetlil nám architekt.

scena2.jpg
Foto: Markíza
 

Súčasťou hlavného pódia je tzv. celebritná sedačka, kam si účinkujúci sadajú po svojom výkone. Oproti je stolík, za ktorým uvidíte sedieť porotcov aj so špeciálnym hosťom.

Zákulisie vám čoskoro ukážeme tiež. Nahliadneme spoločne do šatní a miestností, ktoré sú doslova zavalené množstvom kostýmov a líčidiel. Mimo štúdia sa zasa nakrúcajú herecké, spevácke a tanečné skúšky.

Scénu v celej svojej kráse uvidíte už 6. marca, kedy sa na pódiu predstaví osem slovenských celebrít - obľúbené herečky Helena Krajčiová, Barbora Švidraňová a Michaela Čobejová, skvelí zabávači Štefan Skrúcaný a Andrej Bičan, víťazi speváckej súťaže SuperStar Emma Drobná a Lukáš Adamec, a napokon moderátor a redaktor Televízie Markíza Viktor Vincze.

Ich výkony bude hodnotiť hviezdna porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly" Kollár. Desiatimi večermi plnými skvelej zábavy bude sprevádzať jeden z najobľúbenejších slovenských moderátorov Martin „Pyco" Rausch.

 

Šou Tvoja tvár znie povedome od 6. marca o 20.30 h na Markíze!

Skromná, skúsená a pracovitá. A ešte aj s neľahkým osudom... Na novú Farmu mieri riadna pracantka. Aké sú jej šance vyhrať 50-tisíc eur?

Gizka Oňová ako profesionálna Svokra ešte takýto prípad neriešila. Jedno z najnáročnejších nakrúcaní má však už za sebou...

Michaela Čobejová otvorene o Amerike, Hollywoode aj starnutí. Po čom túži sympatická slovenská herečka a účinkujúca zo šou Tvoja tvár znie povedome?

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na