Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Špeciálny odkaz Andreja Bičana. „Toto dnes dovoľte svojim deťom!“

01. 06 2016 10:00 | Marína Dobošová
Andrej Bičan
Andrej Bičan Foto: TV Markíza

Hviezdy druhej série Tvojej tváre majú zopár originálnych tipov.

Presne dnes majú radosť všetky deti. Na školách sa totiž neskúša a rodičia im po príchode domov dajú sladké darčeky. Medzinárodný deň detí je však dôvodom na radosť aj pre dospelých. Hviezdy a hostia druhej série úspešnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome totiž tento deň chcú osláviť taktiež. „Ja si vypýtam nejaký darček. A potom ten darček, ktorý mi dajú moji vlastní rodičia, dám svojím deťom. Aby som ušetril,“ zabáva sa Andrej Bičan. „Ja sa tiež cítim ako dieťa, takže by som ešte očakával nejaké darčeky,“ kontruje mu Sväťo Malachovský.

Daniel Dangl sa chystá na nakrúcanie Kredencu a potom zamieri do fitka. Svoje predstavy o Medzinárodnom dni detí má aj Adela Banášová. Pozrite si v našom videu, aký program majú pripravený na dnešok. Andrej Bičan má pre všetkých rodičov špeciálny odkaz.

Myšlienka Medzinárodného dňa detí podľa slovenskej Wikipedie vznikla na Svetovej konferencii pre blaho detí v Ženeve v roku 1925. Na tejto konferencii zástupcovia 54 krajín schválili deklaráciu, ktorá sa zaoberala chudobou, detskou prácou, vzdelaním a inými otázkami týkajúcimi sa detí na celom svete. Po konferencii viacero vlád zaviedlo v svojich krajinách takýto deň, s cieľom urobiť deťom radosť a zároveň poukázať na problémy týkajúce sa detí vo svete. V súčasnosti sa oslavuje vo viac ako 21 krajinách.

 

Druhá séria šou Tvoja tvár znie povedome štartuje už túto jeseň na Markíze!

Svokra posilňuje a nebude jediná: Pomoc potrebuje extrémne obézny Sebastián V tejto Svokre pôjde o život!

Hlášky, ktoré musíte počuť: Perlí popletený Puskailer!Spevák hosťom kvízšou Dobre vedieť!

Krásna herečka sa zbavila silnej závislosti s pomocou psychologičky! Henrieta Mičkovicová sekla s cigaretami zo dňa na deň.

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na