Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Barbora Švidraňová opäť v šou. „Budem koučka!"

19. 06 2016 20:00 | Marína Dobošová
Barbora Švidraňová, hlasová koučka
Barbora Švidraňová, hlasová koučka Foto: TV Markíza

Najviac ju prekvapili Vavrinčíková s Vačkovou.

Ryšavý uragán plný energie a dobre nálady. Takto si pamätáme talentovanú herečku a speváčku Barboru Švidraňovú z prvej série šou Tvoja tvár znie povedome. Svojim stopercentným nasadením si získala porotu, aj divákov a nakoniec si vybojovala striebornú priečku.

Barbora však z obrazoviek celkom nezmizne. Síce sa už neobjaví medzi súťažiacimi, ale v druhej sérii mimoriadne úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome sa bude pravidelne objavovať  v speváckom štúdiu. Stane sa totiž speváckou koučkou a spolu so súťažiacimi bude pracovať na ich hlasovom prejave.

Barbora Švidraňová, hlasová koučka
Foto: TV Markíza
 

Atraktívna speváčka priznala, že je to pre ňu veľmi zaujímavá skúsenosť a bude čerpať z toho, že si celou šou prešla z pozície súťažiacej. Taktiež bude môcť zužitkovať všetky skúsenosti, ktoré nadobudla: „Spievam od štyroch rokov, mala som asi šesť učiteliek spevu – od folklóru, cez operu, džez, funky a všetko možné. Vyštudovala som muzikál, takže mám aj klasickú techniku aj popovú techniku spevu a hoci som nikdy „klasicky“ neučila, už v minulosti som pripravovala pár ľudí na vysokú školu alebo na prijímačky. Na základe svojich vlastných skúseností, keď som sa ja učila spievať a prichádzala na to, čo všetko sa dá s hlasivkami robiť, sa teraz snažím poradiť súťažiacim zo šou. Nepovedala by som, že ich učím. Skôr sa ich snažím nasmerovať a poradiť im,“ povedala pre náš web sympatická Barbora.

Barbora Švidraňová, hlasová koučka
Foto: TV Markíza
 

„Každá celebrita je osobitá, treba sa sústrediť nielen na techniku spevu, ale aj na tie, na prvý pohľad drobné, špecifiká, akými sú prízvuk a ďalšie veci,“ dodáva.

Novopečenú hlasovú koučku zatiaľ najviac prekvapila Lenka Vavrinčíková a Zuzka Vačková, ktoré dovtedy neboli zvyknuté spievať, ale zvládajú to skvelo.

Barbora Švidraňová, hlasová koučka
Foto: TV Markíza
 

Druhá séria šou Tvoja tvár znie povedome štartuje už túto jeseň na Markíze!

Vieme, čo spája Bičana a Šebovú! Známy hit celkom inak.

Strata zamestnania, hendikepované dieťa: Janka pomáha ďalšej rodine Bude mať táto rodina konečne šťastný domov?

Už o mesiac budú rodičia! Takto sa pripravujú na pôrod syna Exkluzívny rozhovor s porotcom šou MasterChef a jeho krásnou partnerkou.

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na