Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Eva Máziková Sväťovi: „Dbaj na oči, prsia a spev!“

05. 10 2016 10:43 | Marína Dobošová
Sväťo Malachovský a Eva Máziková
Sväťo Malachovský a Eva Máziková Foto: TV Markíza

„A keď sa zavrtí okolo poroty, hneď pôjdu body hore… A nielen body!"

Do šou Tvoja tvár znie povedome mieri hurikán dobrej energie. Sväťo Malachovský si totiž v rulete vylosoval slovenskú divu Evu Mázikovú. A ona ho v tom nenechala samého. Situáciu zobrala do vlastných rúk a sympatického herca prišla koučovať namiesto Barbory Švidraňovej aj Zuzany Fialovej. „Bude mať naozaj ťažkú úlohu, ale držím mu palce. Viem, že už viackrát som sa objavila v žrebovaní a až teraz to vyšlo. A toto som si nemohla nechať ujsť. Prišla som ho skontrolovať aj osobne. Mám totiž rada veci pod kontrolou,“ hovorí pre náš web nekompromisne Eva Máziková.

Na Sväťovi okamžite odhalili všetky nedostatky, ktoré neskôr rázne napravila. „Spočiatku sa nevedel veľmi rozhýbať, ale keď som mu ukázala ako vrtieť bokmi a najmä ako sa tváriť hneď pri vstupe na pódium, tak to veľmi rýchlo pochopil. Sväťo je veľmi tvárny človek a dá sa s ním dobre pracovať. My ženy mame predsa na mužov svoje zbrane a keď ich správne použijeme, tak to funguje,“ prezrádza prefíkaná Máziková.

A aké zaručené rady dala Malachovskému? „Oči, prsia, postoj, energia a samozrejme spev. Toto všetko by mal využiť naplno. Hlavne sa nebáť. Všetko ostatné robiť naplno, pokojne aj preháňať. Ja si občas sadnem aj na kolená niekomu v publiku a funguje to. A keď sa zavrtí okolo poroty, hneď pôjdu body hore… A nielen body! Na skúškach mu to išlo, tak dúfam, že v nedeľu to dá naplno! Sväťo: Drž sa!“

Tvoja tvár znie povedome štartuje už v nedeľu, 9. októbra o 20.30 na Markíze!

 

Neuveriteľná premena Oľgy Belešovej: Vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým! Herečka je v skvelej forme.

Chcete byť kapitánom v tíme celebrít? Prihláste sa na casting do Hviezdnej párty! Hrajte a vyhrajte po boku známych tvárí!

Ján Jackuliak: „Bol som kruto šikanovaný!“ Na košickom konzervatóriu sa natrápil.

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na