Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dara Rolins: „Toto odkazujem Zuzke Vačkovej.“

20. 10 2016 13:57 | Marína Dobošová
Zuzka Vačková počas skúšky
Zuzka Vačková počas skúšky Foto: TV Markíza

Zuzka Vačková sa premení na svoju obľúbenú speváčku?

Speváčka Zuzka Vačková sa v nedeľu premení na svoju obľúbenú speváčku Daru Rolins. Práve tú jej totiž vylosovala ruleta v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome.

„Ja ju vnímam úplne od detstva, hneď ako začala s prvými pesničkami. Hovorila som si ´Wow, taká malá a taká šikovná.´ Vždy som ju obdivovala. Dokonca som sa bola pozrieť na nakrúcaní v televízii a viem, že som si hovorila, aká je profesionálna,“ vychvaľuje slovenskú popovú divu spokojná Zuzka. Tá si vybrala skladbu Čo o mne vieš z roku 1988.

Palce jej bude držať aj samotná Dara, ktorá sa na premenu teší už teraz. „V nedeľu večer budem nahrávať v štúdiu, u sestry. Takže určite vybehnem hore a všetci, aj s Lolinkou, si Zuzkino vystúpenie stopercentne pozrieme. A čo by som jej poradila? Musí sa vrtieť, rozhodne nestáť na jednom mieste. Mám taký zvláštny štýl “vyhadzovania kopýtok.” Patrik ho vie skvele napodobniť, tak možno to zvládne aj Zuzka. Uvidíme,“ zabáva sa Dara. „Keď do toho pôjde s úsmevom a v dobrej nálade, má vyhraté. Pretože to som PRESNE JA!“ odkazuje Vačkovej.

Ako sa Zuzka Vačková pripravovala na Daru Rolins? Pozrite si video!

 

Tvoja tvár znie povedome štartuje už v nedeľu, 23. októbra o 20.30 na Markíze!

 

Chris Powell: „Hamburger? Hranolčeky? Aj trikrát do týždňa!“ Pozrite si exkluzívny rozhovor so svetoznámym kondičným trénerom.

Chris Powell si u nás poriadne naložil husaciny aj lokší Exkluzívne zákulisné informácie z návštevy svetoznámeho kondičného trénera. 

Gizka (po)radí: Chcela pomôcť bratovi a teraz má problémov viac... Pani Gizke prišiel email od Veroniky, zúfalej Veroniky.

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome - v nedeľu, 16. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na