Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Obrovská dráma pred začiatkom šou Tvoja tvár: Talentovaná súťažiaca si zlomila obe ruky!

19. 02 2017 21:00 | Alexandra Obuchová
Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza

Čo povedala speváčka len pár hodín po úraze?

Tak takýto štart si teda rozhodne nikto nepredstavoval! A mladá talentovaná speváčka Lina Mayer už vôbec nie!

Práve v týchto dňoch sú v plnom prúde prípravy na nakrúcanie tretej série šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej je Lina jednou zo súťažiacich. Speváčka však po skúške zakopla tak nešťastne, že si zlomila obe ruky!

Nešťastnou náhodou som zakopla a celou váhou narazila na betón. Bohužiaľ si to odniesli obe moje ruky. Je to nepríjemné o to viac, že sa to stalo tesne pred začatím programu, na ktorý som sa veľmi tešila," povedala zranená Lina Mayer.

Lina Mayer
Foto: Facebook / Lina Mayer
 

Keďže zdravotný stav talentovanej speváčky je prvoradý, v súčasnosti ešte nie je zrejmé, aké bude jej ďalšie pôsobenie v tretej sérií. Isté však je, že v prvej epizóde ju diváci ešte uvidia. Pre ďalšie epizódy musí televízia Markíza hľadať aj iné alternatívy.

Šou Tvoja tvár znie povedome uvidíte na obrazovkách televízie Markíza už čoskoro. Zostavu súťažiacich tvorí okrem Liny Mayer Lucia Siposová, Eva Máziková, Viktória Valúchová, Peter Brajerčík, Tomáš Palonder, René Štúr a Tomáš Bezdeda. Trojicu porotcov - Zuzanu Fialovú, Dana Dangla a Mária „Kuly" Kollára - doplní v tejto sérií Juraj „Šoko" Tabaček.

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome - v nedeľu, 16. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na