Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Zmena v Tvojej tvári: Poznáme meno štvrtého porotcu!

11. 08 2018 06:00 | ls
Tvoja tvár znie povedome - Pyco a porota
Tvoja tvár znie povedome - Pyco a porota Foto: TV Markíza

Juraja „Šoka“ Tabačeka nahradí iný obľúbený herec.

Štvrtá séria obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome sa už čoskoro rozbehne na obrazovkách Markízy a jej tvorcovia už teraz prichádzajú s obrovským prekvapením. Kým v prvých dvoch sériách sme boli zvyknutí na stabilnú trojicu porotcov, ktorú tvorili Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário "Kuly" Kollár a štvrtého hosťujúceho porotcu, uplynulú sezónu sa k nim pridal Juraj „Šoko“ Tabaček.

Na prvú trojicu menovaných porotcov sa môžete tešiť aj vo štvrtej sérii, no pokiaľ ide o Juraja Tabačeka, prichádza k zmene. Herca a stand-up komika totiž v nadchádzajúcej sérii neuvidíme a namiesto neho na štvrtú porotcovskú stoličku zasadne Andrej Bičan. Práve obľúbený herec, moderátor a zabávač v jednej osobe účinkoval v prvých dvoch sériách a svojím šoumenstvom si získal srdcia divákov. Teraz si vyskúša novú úlohu a už sa na ňu nesmierne teší.

„To je ponuka, ktorá sa neodmieta, byť porotcom najmä v šou, v ktorej som účinkoval a rezonoval. Z pozície toho, ktorý si tým prešiel, sa budem teraz pozerať na svojich kolegov, ktorí tam budú spievať a tancovať a budem presne vedieť, kde robia chyby a naopak, kde boli výborní a skvelí. Nemám pocit, že by boli porotcovia nejakí tvrdí alebo mäkkí, je to také zmiešané. Niekoho budem mať určite rád a na niekoho si dám určite väčší pozor... napríklad na Martina Nikodýma,“ dodava Andrej so smiechom.

Nebude ale bezprostredného šoumena za porotcovským stolom škoda? Sledujte, čo si o tom myslí on sám:

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na