MARKÍZA • OD 8. SEPTEMBRA

Tvoja tvár znie povedome je späť: Mená účinkujúcich prezradené!

26. 07 2019 09:00 | nb
Šou Tvoja tvár znie povedome je späť!
Šou Tvoja tvár znie povedome je späť! Foto: TV Markíza

Tak tomuto sa hovorí hviezdna zostava.

Šou Tvoja tvár znie povedome je späť! Piata séria sa vracia na obrazovky Markízy v novej, doslova hviezdnej zostave. Od septembra tak budete pravidelne počuť vašich obľúbencov spievať, uvidíte, ako nacvičujú tanečné choreografie a na pódiu sa prevteľujú do legendárnych spevákov a speváčiek.

Niektoré mená vídate v aktuálnych projektoch Markízy, iné sú po dlhšej pauze príjemným prekvapením.

Ponuku účinkovať v Tvojej tvári prijala aj Nela Pocisková, ktorá sa takto na chvíľu opäť vráti do sveta šoubiznisu. Samozrejme, čiastočne, keďže je mamičkou na materskej. Práve pre materské povinnosti musela v predchádzajúcich sériách účinkovanie odmietnuť, no teraz už neváhala. Čo je pre Nelu najväčšou výzvou?

Nela Pociskova.jpg
Foto: TV Markíza
 

"Projekt Tvoja tvár znie povedome spája všetko, čo milujem - herectvo, spev, tanec a šou. Už viackrát som odolala ponuke účinkovať v ňom. Keďže prišla akurát v čase mojich materských povinností. A hoci materstvo je stále u mňa na prvom mieste, tentoraz som si povedala: Kedy, keď nie teraz? Zároveň však priznávam, že najväčšou výzvou bude práve to - skĺbiť prípravu a nakrúcanie so starostlivosťou o moje deti. Šou prináša niečo, čo som ešte nikdy nerobila - nie je to ani seriál, divadelné predstavenie či muzikál. Sama som zvedavá, ako mi pôjde vžívať sa do iných spevákov, pričom budem musieť prispôsobiť nielen svoj hlas, ale aj výzor," hovorí Nela, ktorú opúť čaká vystupovanie na pódiu a tréningy.

Chcete vedieť, kto bude spolu s Nelou účinkovať v šou Tvoja tvár znie povedome? Mená sa dozviete na nasledujúcich stranách.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 22. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na