MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Účastník Tvojej tváre šokuje. Do hľadiska má zákaz jedna osoba!

06. 09 2019 18:00 | nb
Dávid Hartl a Zuzka Kraváriková
Dávid Hartl a Zuzka Kraváriková Foto: TV Markíza

Kto bude súťažiacich chodiť podporovať do publika? Niektoré odpovede prekvapia!

Štart Tvojej tváre sa nezadrzateľne blíži a účinkujúci už začínajú mať poriadnu trému. Zisťovali sme, kto ich bude chodiť podporovať do publika. Zuzka Kraváriková či Rasťo Sokol už teraz vedia, kto ich príde podporiť, Nela sa, naopak, nechá prekvapiť. Prenosu sa možno zúčastnia aj členky jej oficiálneho fanklubu.

Paľo Topoľský a Karin Haydu sa rozhodli nikoho nevolať a berú to pragmaticky. "Do hľadiska nevolám nikoho, nechcem ich tam mučiť v tom teple šesť hodín," vysvetľuje so smiechom Karin.

Dávid Hartl zasa vôbec nie je nadšený z toho, že by ho počas vystúpenia sledoval niekto z jeho blízkych. Najmä nie najbližšie ženy jeho života. Priateľku by v hľadisku ešte možno zvládol, hoci aj na to sa psychicky pripravuje, no pokiaľ ide o jeho maminu, je Dávid prekvapivo radikálny.

"Raz príde moja priateľka, Maťka, ale zatiaľ som ju sem nepustil. Chcela by sem veľmi prísť aj moja mama, ale tú asi ani nepustím, uvidíme," hovorí s rozpačitým úsmevom hanblivý herec, ktorý by radšej v publiku nevidel žiadnu známu tvár. Pre istotu...

Dávid a jeho priateľka:

Zdroj: Instagram/david.hartl.93

Sledujte rozhovor:

 

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 8. septembra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 3. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na