MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dva mesiace po pôrode: Veľkolepý návrat Mary Bartalos!

08. 09 2019 15:00 | nb
Mary so synčekom Noelom
Mary so synčekom Noelom Foto: Instagram/maria.bartalos
Mary Bartalos
Mary Bartalos
Peter Brajerčík

Herečka je späť na pódiu a vyzerá fantasticky.

Premiérová epizóda šou Tvoja tvár znie povedome bude "nadupaná"! Divákom sa predstaví nový moderátor Martin Nikodým, do poroty zasadne nová porotkyňa Zuzka Kubovčíková Šebová a chýbať nebude ani špeciálne číslo.

Chytľavú latino pesničku, ktorú všetci dobre poznajú, zaspieva trojica, ktorá má už účinkovanie v Tvojej tvári za sebou. Víťaz tretej série, Peter Brajerčík, víťaz štvrtej série, Dárius Koči a do tretice krásna Mary Bartalos.

Mary, ktorá spolu s Dáriusom účinkovala v predchádzajúcej sérii, sa odvtedy úplne zmenil život. Vydala sa a s manželom Adriánom sa koncom júna stali rodičmi chlapčeka menom Noel.

S dvojmesačným drobčekom však rodičia nesedia doma, práve naopak. Stále sú v pohybe, ktorý je im absolútne prirodzený, a aj vďaka láske k nemu vyzerá čerstvá maminka Mary naozaj fantasticky. Čo je však ešte dôležitejšie, srší z nej šťastie a spokojnosť.

Kondíciu má Mary výbornú, čo dokáže počas nedeľnej premiéry Tvojej tváre. Toto číslo si doslova užívala a tréningy absolvovala s úsmevom na tvári. Maličký bol totiž stále v jej blízkosti, keďže ju sprevádzal manžel Adrián, ktorý sa o synčeka bez problémov stará.

Zvažuje Mary návrat do práce? Sledujte rozhovor:

 

Aké číslo trojica predvedie sa síce dozviete až v nedeľu po 20.30 na Markíze, no prvé pocity z návratu na pódium prezradili herci vo videu. Ktorému z nich to podľa vás pôjde najlepšie?

 

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 8. septembra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na