MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najmladšia účastníčka Tvojej tváre v tele Kaliho: Obrovská podpora od rapera

14. 09 2019 13:00 | nb
Kali a Zuzka
Kali a Zuzka Foto: Instagram/zuzana_kravarikova
Zuzana Kraváriková ako Lady Gaga
Zuzka Kraváriková ako Amy Winehouse
Zuzka Kraváriková

Napísal jej krásny odkaz, to ale nie je všetko.

Zuzku Kravárikovú čaká po pokojnejšom prvom kole, kde stvárnila Lady Gagu, v druhej epizóde veľká výzva. Nielen, že bude zamaskovaná za muža, bude musieť aj zarapovať pesničku obľúbeného slovenského rapera.

V úlohe Kaliho pribudne nielen maska na tvári, no aj niekoľko kilečiek navyše. V klipe k pesničke "Nejsom ten pravý" mal totiž Kali o desať kíl viac, než teraz, takže drobné žieňa bude celé kolo musieť absolvovať v sťažených podmienkach.

Zuzky sme sa pýtali na bezprostredné pocity z obrovskej premeny, ktorú má pred sebou. Budú to nervy! Ako sa popasuje s výzvou? Sledujte rozhovor:

 

Keď sa Kali dozvedel o tom, že Zuzka bude v jeho koži, napísal jej krásny odkaz na Instagram. "Som počul, že toto žieňatko si ma vytočilo v Tvári. Tak držím palce na ďalšiu nedeľu. Zo 40 kg urobiť 100 kg sranda asi nebude, Dojdem si to kuknúť osobne asi," píše Kali a Zuzka odpovedá.

"Slovenský text s kadenciou samopalu, to je pre mňa väčšia výzva ako za týždeň pribrať pár kilečiek. Jediné šťastie, že som tvoj fanúšik," okomentovala herečka, ktorá by uvítala od rapera nejaké užitočné rady.

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Sledujte Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 15. septembra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na