MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tajomstvo odhalené: Komplikácie ešte pred začiatkom šou

19. 09 2019 09:00 | nb
Saša Gachulincová
Saša Gachulincová Foto: Instagram/sashagachul
Saša Gachulincová ako King Africa
Saša tesne pred odliatkom.
Saša tesne pred odliatkom.

Aj supermodelka je len človek. Toto Saša Gachulincová nezvládla.

Ešte pred štartom šou Tvoja tvár znie povedome čakala osmičku účinkujúcich aj jedna nie veľmi príjemná záležitosť - odliatky tváre. Tie im vyrábajú šikovní profíci Katka Horská a Maťo Jurkovič.

Pre väčšinu účastníkov to bolo mimoriadne nepríjemné, hoci sa našli aj výnimky. Dávid Hartl sa v kresle bez pohybu a rozprávania vyrelaxoval, Karin Haydu to vnímala ako 6-hodinvú kozmetickú procedúru.

Väčšina účastníkov však taká pokojná nebola. Najhoršie to znášala supermodelka Saša Gachulincová, ktorá to "nedala" ani na prvý, ani na druhýkrát a skončila ako jediná bez odliatku. Nie je to však úplná výnimka, odliatok totiž v minulosti nemal ani Andrej Bičan. Čo sa v Sašinom prípade stalo?

"Prvýkrát som to nedala, lebo tam bolo extrémne teplo, teda, tomu to prisudzujem. Možno som bola dehydrovaná, každopádne mi prišlo veľmi zle a odliatok sa nedokončil. Tak som šla na druhý pokus," hovorí topmodelka, pre ktorú to bola najnepríjemnejšia skúsenosť v šou.

Ani druhýkrát to však nedopadlo úspešne. "Maskéri boli skvelí, vyšli mi maximálne v ústrety. Dokonca mi ani nechceli robiť odliatok zátylku a oči a ústa boli v pláne úplne na koniec. Ani to som však nezvládla a opäť mi bolo extrémne zle. Nepočuješ, nevidíš, dýchaš len miniatúrnymi otvori na nose, musíš nehybne sedieť. Je to veľmi nepríjemné," opisuje Saša, ktorá síce čakala, že to bude nepríjemné, no predčilo to jej očakávania.

"Bola som z toho smutná, veď nemám žiadne fóbie, ale toto som nečakala," hovorí a dodáva, že v tíme to, našťastie, rešpektujú a tretí pokus sa rozhodli vynechať.

V galérii nájdete Sašine fotky tesne pred odliatkom.

Sledujte Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 22. septembra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na