MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nová raperka na scéne: Trúfa si topmodelka na hudobnú dráhu?

16. 10 2019 14:00 | markiza.sk
Saša Gachulincová
Saša Gachulincová Foto: TV Markíza

Saša Gachulincová už má umelecké meno.

Topmodelka je ako jediná účastníčka šou Tvoja tvár znie povedome neherečka a nespeváčka. Napriek tomu má oproti svojim siedmim kolegom jednu veľkú výhodu. Našla sa v rapovaní.

Práve rap je osviežením tejto série a súťažiaci sa nevyhnú ani takýmto číslam. Nejde však len o odriekanie naspamäť naučených textov, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Saša, ktorá má za sebou dve takéto vystúpenia, za ne zožala veľký úspech. Pochválila ju aj Nela Pocisková, ktorá rapovala ako Ed Sheeran, no v tomto žánri veľmi nenašla. Na rozdiel od svojej kolegyne.

Sašu za rapovanie pochválila porota aj ostatní kolegovia, keď ako Tupac vyhrala celé kolo. Aj ako Nicki Minaj v šiestej epizóde mala výborné ohlasy. Práve po jej poslednom vystúpení padol od poroty návrh, aby Saša začala rapovať.

Nezvažuje Saša, že začne s rapom? "Na československej scéne som nezažila žiadnu raperku, tak sa tešte," smeje sa Saša. Či sa naozaj dá na hudobnú dráhu, to sa fanúšikovia dozvedia časom. Isté je, že umelecké meno má už vymyslené. Viac vo videu:

 

Sledujte siedmu epizódu šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 20. októbra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na