MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Zo Zuzky Kravárikovej je blondínka. Vyzerá prekrásne!

18. 10 2019 14:30 | nb
Zuzka Kraváriková
Zuzka Kraváriková Foto: Instagram/zuzana_kravarikova
Zuzka Kraváriková tesne pred premenou na Ellie Goulding.
Zuzana Kraváriková ako Lady Gaga
Zuzka Kraváriková ako Ellie Goulding.

Ako sa vám herečka páči s platinovou hrivou?

Zuzka Kraváriková dlho nosila dlhé kučery, no pred pár mesiacmi sa ostrihala a má vlasy po plecia, ktoré nosí takmer stále vyrovnané.

V šou Tvoja tvár znie povedome si už prešla rôznymi premenami, vrátane tých vlasových. A do parochní sa doslova zamilovala. "Chcela by som ich mať všetky doma," hovorí Zuzka, ktorej sa páčia všetky účesy, ktoré si vyskúšala.

Ako raper Kali mala krátky zostrih, ako Rihanna prísne čierne "mikádo". Ako Christina Aguilera si vyskúšala dve vlasové premeny - dlhé čierne vlasy s ofinou a účes, ktorý pripomínal bielu vatu. V koži frontaman Tokio Hotel mala Zuzka gigantickú čiernu hrivu ako po výbuchu a teraz je čas na ďalšiu zmenu. Zo Zuzky bude blondínka.

V rulete si vyžrebovala britskú speváčku Ellie Gouling, ktorá je blondínka s orieškovými očami. Práve šošovky robia herečke najväčší problém. "Ich nasadzovanie niekedy trvalo aj pol hodinu a veľakrát ma to tak rezalo, že mi to teda vôbec chýbať nebude. No dokážu ma veľmi výzorovo zmeniť," dodáva Zuzka.

Teraz sa z nej prvýkrát stane svetlovláska a na rozdiel od Ellie sa bude musieť popasovať s množstvom výziev. Spievať takúto "pecku" live totiž nebude vôbec jednoduché. 

Pozrite si rozhovor:

 

Zuzkine fotky s blond vlasmi nájdete v galérii.

Sledujte siedmu epizódu šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 20. októbra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na