MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najnáročnejšie vystúpenie Nely Pociskovej. Toto prekonalo jej najhoršie očakávania!

22. 10 2019 17:00 | nb
Nela Pocisková alias Alice Cooper
Nela Pocisková alias Alice Cooper Foto: TV Markíza

V tom šoku zabudla na jednu dôležitú vec. Jej vyjadrenie nájdete tu.

Siedme kolo majú účastníci Tvojej tváre za sebou a jeho víťazkou sa stala Nela Pocisková, ktorá podala ako Alice Cooper skvelý výkon. Týmto číslom nielenže prekonala samu seba, ale vyrazila dych aj porote a divákom. Veď všetci sú na ňu odjakživa zvyknutí v úlohe divy či romantickej hrdinky, no toto bola iná káva!

Nela sa premenila na extravagantnú rockovú legendu a zaspievala, či skôr zakričala tak, ako ešte nikdy. Pred vystúpením si ešte šetrila hlasivky, preto nešla na skúškach nadoraz. "Bála som sa, že na ostrej by som už potom nič nezaspievala, takže môj výkon v tento večer bol prekvapením aj pre mňa samu," smeje sa Nela, ktorá ako víťazka na niečo zabudla.

"Na pódiu sa všetko zomlelo tak rýchlo, že som sa ani nestihla poďakovať. Aspoň touto cestou by som chcela povedať veľké ďakujem tímu zo zákulisia, ktorý má toto všetko na svedomí. Maskérom, hlavne Vladkovi Wittgruberovi, ktorý ma takto dokonale premenil, a kostymérom, veď bez ich práce to nešlo," hovorí Nela, ktorú prvá priečka zaskočila.

Náročná premena čakala aj Noela Czuczora, ktorý ako Rag´n´Bone Man získal desiatky kíl nadváhy a náročný song Skin odspieval priam dokonale. Pavol Topoľský stvárnil Quasimoda a konečne sa ukázal v dramatickej polohe, Rasťo Sokol spieval a tancoval zároveň. Spoločnosť mu robila nielen krásna tanečnica Dominika Chrapeková, ale aj figurína, s ktorou to Rasťo nemal najľahšie.

z Karin Haydu sa stala v siedmom kole sexica Nelly Furtado, Zuzka Kraváriková sa zmenila na blondínku Ellie Goulding a topmdelka Saša Gachulincová stvárnila virtuálny fenomén El Chombo. V kombinácii s chorobou, so španielčinou a náročnou choreografiou to nebolo tak jednoduché, ako by sa zdalo. Navyše, k Saši sa pridali nielen tanečníci, ale aj 50 detí!

Pozrite si rozhovory s osmičkou súťažiacich:

 

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 27. októbra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na