MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30

Po úspechu s imidžom Ellie Goulding: Pôjde herečka na blond?

23. 10 2019 16:00 | nb
Niektoré z premien Zuzky Kravárikovej
Niektoré z premien Zuzky Kravárikovej Foto: TV Markíza
Zuzka ako Ellie Goulding
Zuzka ako Ellie Goulding
Zuzka ako Ellie Goulding

Fanúšikovia svoj názor vyjadrili. Čo na to Zuzka?

Zuzka Kraváriková si v súkromí síce ešte nikdy nezafarbila vlasy, no vďaka šou Tvoja tvár znie povedome má za sebou množstvo premien. Skúša nielen účesy, ale aj rôzne fyzické premeny a dokonca už bola aj muž.

Fanúšikov však vždy dostane, keď sa zmení na niektorú slávnu sexicu. Zuzka je krásne dievča, ktorému pristane naozaj všetko, no na siociálnych sieťach však prevládal názor, že svetlé vlasy sú najlepšie. Čo na to herečka? "Blond vlasy ma zjemnili a zároveň som sa cítila veľmi žensky," pochvaľuje si premenu na Ellie Goulding.

"Na základnej som mala chvíľu stavy, že sa dám načierno, no bolo to len prechodné obdobie. Nad farbením teraz neuvažujem, som so svojimi prirodzenými vlasmi OK," hovorí Zuzka, ktorá síce premenu neplánuje, no v Tvojej tvári si ich veľmi užíva.

"Páčia sa mi tieto premeny a cítim sa v nich super, ale najlepšie je, keď sú takto komplexne. Lebo to nie je iba o vlasoch, veľa robí aj farba očí a tie mi tiež menia šošovkami. Každá maska mi zmení aj vnútorné nastavenie," dodáva herečka.

Fotky Zuzkiných premien nájdete v galérii.

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 27. októbra o 20.30 h na Markíze.

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na