Tvoja tvár cover

MARKÍZA • NEDEĽA 20:30 •

A je to vonku: O vzťahu tejto dvojice doteraz nevedeli ani ich kolegovia

09. 11 2019 09:00 | nb
Tím z Tvoja tvár znie povedome
Tím z Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza
Miňo Kereš a Zuzka Kubovčíková Šebová
Miňo a Zuzka
Miňo a Zuzka

Známa dvojica prezradila, ako sa o nich dozvedeli v zákulisí.

Čo majú spoločné herečka Zuzka Kubovčíková Šebová a choreograf Miňo Kereš? Fanúšikovia ani mnohí ich kolegovia netušili, že títo dvaja umelci sú dlhoroční priatelia. A dokonca najlepší. Priznali to priamo v rozhovore pred našou kamerou.

Zuzka s Miňom majú za sebou dlhú históriu a pred sebou špeciálne číslo, v ktorom zaspievajú a zatancujú ako trio Salt-N-Pepa. Tretiu členku, DJku, stvárni tanečnica Monikou Monika Sakmanová. V tejto kombinácii je zaručené, že diváci si užijú šou, akú ešte nevideli. 

Pre Zuzku a Miňa je to splnený sen, lebo už dávno chceli vymyslieť niečo spoločné. Na tomto vystúpení sa okamžite zhodli a na tréningoch sa mimoriadne nasmiali. "Keby nás niekto videl, nechápal by. Viac sme sa rehotali než sme trénovali, lebo to sa nedalo," smeje sa Zuzka, ktorá pesničku navrhla. Pre Miňa je tento song špeciálny, takže s výberom okamžite súhlasil.

Aká je Miňova história s touto pesničkou? Ako sa o ich vzťahu dozvedeli kolegovia v zákulisí a čo o sebe Zuzka s Miňom prezradili? Sledujte rozhovor:

 

Sledujte finále šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 10. novembra o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome - v nedeľu, 16. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na