Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kompletná zostava novej série Tvojej tváre: Všetky mená odhalené

30. 01 2021 08:01 | nb
Evelyn, Fero Joke a Kristína Madarová
Evelyn, Fero Joke a Kristína Madarová Foto: instagram/fero_joke, TV Markíza
Zuzana Belohorcová, 2021
Martin Klinčúch
Barbora Piešová

Vznikla nová partia, z ktorej budete nadšení! Kto doplní Evelyn, Fera a Kristínu?

Nová séria Tvojej tváre sa blíži na obrazovky a diváci už poznajú prvé mená súťažiacich. Eva Kramerová alias Evelyn a František Košarišťan alias Fero Joke sú (nielen) komici, ktorí sú za každú srandu a vedia sa poriadne odviazať. Už teraz je jasné, že o zábavu núdza nebude, ale kto doplní partiu?

Môžete sa tešiť na mladé talenty, ale aj na mená, ktoré sú v šoubiznise známe už dve dekády. Uvidíte víťazku SuperStar Barboru Piešovú, herca a speváka zo seriálu Pán profesor Martina Klinčúcha či tváre seriálu Sestričky Kristínu Madarovú a Braňa Mosného.

Ďalším z prekvapení je Zuzana Belohorcová, ktorá sa týmto vracia na televízne obrazovky. "Som veľmi rada, že som mohla prijať takúto výzvu, že sa v podstate po skoro 11 rokoch mimo televízneho sveta vraciam na televízne obrazovky a práve do svojej domovskej televízie, do TV Markíza, v ktorej som začínala. Je to pre mňa obrovská výzva, veľmi sa na to teším, najmä na kolektív a dúfam, že deti budú na maminku pyšné. S cestovaním to bude, samozrejme, trochu náročné, nechcem, aby deti strádali a aby to bolo na úkor niečoho. Nejako to však už skĺbime. Myslím si, že keď sa chce, tak sa dá absolútne všetko. Takže sa na to teším, užijem si to a dúfam, že si to užijú aj televízni diváci," prezradila nám Zuzka.

TIP: Kto bude moderovať novú sériu šou Tvoja tvár znie povedome?

Osmičku účinkujúcich uzatvára Dušan Cinkota, na ktorého sa môžete tešiť v seriáli Červené pásky. "Na nakrúcanie sa už veľmi teším a aj na tú zábavu, ktorú počas jednotlivých týždňov budeme zažívať. Spevu sa nebojím, pretože spievam rád. Kedysi som spieval aj v muzikáloch, takže nie som až taký amatér. Obávam sa skôr moderných pesničiek, pretože som ešte stará škola. Preto dúfam, že mi nebudú vychádzať tí náramní speváci a tanečníci. Som však zvedavý, ako to celé dopadne. Bude to pre mňa určite výzva, na ktorú sa ale teším."

„Už po šiestykrát sme namixovali pestrý koktejl talentovaných osobností s naozaj rozmanitými skúsenosťami, ktoré, veríme, že zaujmú a budú tvoriť vynikajúcu atmosféru v obývačkách našich divákov počas niekoľkých nedeľných večerov. Mnohí nevedia, že Zuzka Belohorcová vyštudovala operný spev, Dušan Cinkota účinkoval vo viacerých muzikáloch. Sme presvedčení, že každý z účinkujúcich dá zo seba maximum, aby to bola nie len pre divákov, ale aj pre nich veľká zábava a fantastická šou plná dych vyrážajúcich výkonov," povedal riaditeľ PR a marketingu TV Markíza Michal Borec.

Čo hovoríte na túto osmičku? Na ich spevácke a tanečné výkony sa môžete tešiť už čoskoro!

Ich najnovšie fotky nájdete v galérii.

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na