MARKÍZA • UŽ ČOSKORO •

Fialová a Dangl budú v Tvojej tvári chýbať: Takýto je dôvod

01. 02 2021 15:30 | markiza.sk
Dano Dangl, Zuzana Fialová, Zuzana Kubovčíková Šebová a Kuly
Dano Dangl, Zuzana Fialová, Zuzana Kubovčíková Šebová a Kuly Foto: TV Markíza
Lujza Garajová Schrameková
Zuzana Kubovčíková Šebová
Mário Kuly Kollár

Za porotcovský stolík zasadne iná zostava.

Ako sme vás už informovali v šou Tvoja tvár znie povedome nastala zmena za porotcovským stolíkom. Zuzka Kubovčíková Šebová a Kuly ostávajú avšak Zuzka Fialová a Dano Dangl budú v tejto sérii chýbať. 

TIP NA ČLÁNOK: Kompletná zostava novej série Tvojej tváre: Všetky mená odhalené

"Väčšina programov, pokiaľ má viac sérií, potrebuje prirodzenú obmenu a oživenie. Tak ako sa to stalo pri predošlej sérii na pozícii moderátora, deje sa to v tejto sezóne pri porotcoch. Zuzana a Dano sú skvelí kolegovia, patrí im naša vďaka, nelúčime sa s nimi však definitívne. Na druhej strane sa tešíme, že do tímu porotcov sa pridá Lujza Garajová Schrameková a veríme, že si ju obľúbia v tejto úlohe aj diváci. Miesto štvrtého porotcu sa bude každý diel meniť prítomnosťou špeciálneho hosťa," vysvetlila PR manažérka Adriana Podobová.

Zuzku a Kulyho doplní teda nová tvár. Herečka, speváčka a stand-up komička Lujza Garajová Schrameková sa na svoju úlohu už veľmi teší.

Moderátorského postu sa podobne ako minulý rok zhostí Martin Nikodým. A nezabudnite, že všetky novinky môžete sledovať aj na oficiálnom Instagramovom profile šou!

Zdroj:Instagram/tvojatvarzniepovedome

Komentáre (0)