Tvoja tvár cover

MARKÍZA • NEDEĽA 20:30 •

Zuzka Belohorcová otvorene. Ako manžel prijal, že sa vrátila na Slovensko

26. 02 2021 10:30 | nb
Zuzka Belohorcová
Zuzka Belohorcová Foto: Instagram/zuzanabelohorcova
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
Zuzka Belohorcová a Dušan Cinkota

Prvá reakcia jej manžela prekvapila aj samu Zuzku.

Zuzka Belohorcová je jednou z účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome. Moderátorka, modelka, playmate - aj to je Zuzka, ktorá je však už 11 rokov mimo šoubiznisu a preč zo Slovenska. Teraz vďaka Tvojej tvári prichádza jej veľký návrat!

„Skončila som prácu v šoubiznise v deň, keď sa narodila Salma, takže si to presne pamätám. Cez deň som ešte nakrúcala a večer som porodila. A odvtedy som preč z tohto kolotoča, hoci aj po tých rokoch sa stále niekde mihneme, čo je neskutočné. Aj deti vedia, že mi volajú novinári, že mamina je tak trochu známa. Ale oni to tak neprežívajú, sú dobre vychované, za čo som rada,“ hovorí Zuzka, ktorá má vzor vo výchove vo vlastných rodičoch.

TIP NA ČLÁNOK: Veľký návrat Zuzky Belohorcovej. S Cinkotom po boku!

Prečo sa po rokoch života v zahraničí rozhodla prijať túto odvážnu ponuku? „Som mamina, starám sa o domácnosť, o rodinu, pomáham manželovi s biznisom. Tak si hovorím, bolo by možno fajn na chvíľu odísť, aspoň si ma budú doma viac ceniť. Byť v kolektíve mladých ľudí, to ma nabije novou energiou, teším sa na to. Ale v prvom rade som si dala za a proti, aby deťom nič nechýbalo doma ani v škole. A moji rodičia sa vyberú do Španielska, takže to budem úplne spokojná, tí ma úplne nahradia,“ opisuje novú situáciu v rodine.

A ako to zvláda Zuzkin manžel Vlasto? „Priznám sa, že na počudovanie veľmi dobre. Práve on bol ten, čo mi povedal: Zuzi, choď do toho! Potom v hlave začal premýšľať, či to zvládne. Vždy im navarím, nachystám, dá sa to vydržať, ale vidím na nich, že sa tešia, keď prídem domov. Som pyšná na svojho muža, ako to zvláda, aj na deti. Oni to zvládnu, len aby som to ja zvládla,“ smeje sa Zuzka, ktorá si užíva aj pobyt doma, na Slovensku. S deťmi je však pravidelne v spojení a má perfektný prehľad, čo sa u nich deje.

TIP NA ČLÁNOK: Hviezda Tvojej tváre o známej frajerke. Do šou chcel poslať ju!

Salma s Neviom ju prvýkrát uvidia na televíznej obrazovke. Ani seriózne spievať ju ešte nepočuli. „Salminka sa veľmi teší, dokonca chcela ísť aj so mnou,“ smeje sa Zuzka, ktorá je vyštudovaná operná speváčka, no keďže roky nespievala, sama je zvedavá na to, ako rýchlo sa jej hlasivky rozpamätajú. Čo myslíte, ako jej to pôjde?

Sledujte rozhovor so Zuzkinými prvými dojmami:

 

Sledujte premiérovú časť šiestej série Tvojej tváre v nedeľu 7. marca na Markíze!

 

TIP NA ČLÁNOK: Fero Joke o Zuzke Belohorcovej. Kedysi ju parodoval, dnes sú v jednej šou

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 18. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na