Tvoja tvár cover

MARKÍZA • OD 4.9, O TÝŽDEŇ SKÔR NA VOYO •

Dráma ešte pred začiatkom šou. Fero Joke vie byť aj vážny, zachránil život

03. 03 2021 07:00 | nb
Nehoda v Tvojej tvári
Nehoda v Tvojej tvári Foto: TV Markíza
Na nakrúcaní Tvojej tváre bol nutný zásah zdravotníkov.
Fero Joke - František Košarišťan
Fero Joke - František Košarišťan

V zákulisí Tvojej tváre sa stala nehoda. Sledujte zábery zo zákulisia.

Fero Joke je nielen komik s vtipnými alter egami a skvelým humorom, ale aj zdravotník a špeciálny pedagóg. Svoju duchaprítomnosť dokázal aj počas nakrúcania prvej epizódy Tvoje tváre, kde sa odohrala mimoriadne nepríjemná situácia.

„Rozprával som sa s jednou paňou z komparzu a zrazu začal niekto kričať v šatni, ktorá je vyhradená pre komparz. Myslím, že tomu človeku nejako rapídne klesol tlak, spadol, udrel sa a rozbil si hlavu.Chvíľku nám aj nedýchal, ale potom sa, našťastie, skompenzoval. Každá takáto šou však má svojho zdravotníka, tak do pár minút prišiel na miesto a už mi s ním pomáhal, respektíve ja jemu. Uvoľnili sme mu dýchacie cesty, zakanylovali sme ho, dali mu infúziu a čakali sme na sanitku," opisuje Fero. Pán začal postupne so záchranármi okolo seba komunikovať. 

TIP NA ČLÁNOK: Veľká zmena pre Dušana Cinkotu. Z nemocnice do zábavnej šou!

„V takýchto situáciích pomôže, keď človek nie je sám. Určite som bol v tom momente v šoku, na tieto situácie sa nedá zvyknúť a myslím si, že profesionálna deformácia neprebehne až do takej formy, aby to človek bral ako bežnú vec. Človek zbystrí a snaží sa urobiť všetko, čo treba. Podobné situácie som v nemocnici zažíval kedykoľvek a toto mi tú prácu trochu pripomenulo a samozrejme, že ma to aj trochu vyviedlo z miery," hovorí Fero, ktorý je rád, že bol v správnej chvíli na správnom mieste.

„Ľudia z produkcie mu niekoľkokrát volali a zisťovali, ako sa má. Už je doma a, našťastie, je v poriadku. Tak verím, že sa má dobre a prajem mu veľa zdravia," uzatvára Fero.

Sledujte video z miesta záchrany. Fotky nájdete v galérii.

 

Sledujte premiérovú časť šiestej série Tvojej tváre v nedeľu 7. marca na Markíze a už teraz na VOYO!

 

TIP NA ČLÁNOK: Ste fanúšikom Tvojej tváre? Preverte svoje znalosti v kvíze