Tvoja tvár cover

MARKÍZA • NEDEĽA 20:30 •

Zuzka Belohorcová tesne po vystúpení: Mala čo vysvetľovať

11. 03 2021 10:00 | nb
Zuzka Belohorcová
Zuzka Belohorcová Foto: Instagram/zuzanabelohorcova
Zuzka Belohorcová v prom kole ako Madonna
Zuzka Belohorcová v prom kole ako Madonna
Zuzka Belohorcová v prom kole ako Madonna

Sníval o nej aj jej kolega. Jedna vec mu dlho nedala spať!

Aj šiestu sériu šou Tvoja tvár znie povedome moderuje Martin Nikodým. Rovnako ako všetci účinkújúci, aj on je nadšený, že sa môže opäť vrhnúť do práce. „Dúfam, že v tej zostave, v akej začíname, budeme aj končiť. Zuzka je pomerne dosť tehotná, tak sa môže stať, že budeme mať prvé dieťa, čo sa počas Tvojej tváre narodí a ďalšia vec je, že je tu aj COVID a ten nechodí po horách,“ skonštatoval moderátor, ktorý verí, že vírus sa šiestej sérii vyhne oblúkom.

zdroj: Instagram/martinnikodym

Ako prežil toto náročné obdobie moderátor? „Mal som zvláštne stavy, najprv som spomalil, potom, keď som videl, že sa nič nedeje a už by sme chceli pracovať, som bol trochu nahnevaný a potom prišla fáza letargie. Nakoniec som to prijal a v tom štádiu som doteraz. V druhej vlne som sa začal učiť po španielsky, vždy sa mi ten jazyk nesmierne páčil. Začal som aj s dcérou Emou a predbiehame sa v tom, kto je na tom lepšie,“ usmieva sa Martin.

TIP NA ČLÁNOK: Zuzka Belohorcová otvorene. Ako manžel prijal, že som sa vrátila na Slovensko

Na tohtoročnú zostavu sa veľmi tešil a zároveň bol zvedavý. Partia ôsmich súťažiacich je totiž vyskladaná naozaj zaujímavo - nové tváre, komici aj skúsené tváre šoubiznisu.

Práve s tými, teda so Zuzkou Belohorocovou a Dušanom Cinkotom, sa Martin už rok pozná. So Zuzkou ho spájajú roky strávené v Markíze, no okrem toho, že boli kolegovia, patril Martin k fanúšikom Láskania - rovnako ako tisícky iných mužov.

Martin v rozhovore priznal, že od Zuzky určite bude chcieť vysvetliť niektoré legendárne výrazy z Láskania. A tak sa aj stalo a Zuzka mala priamo po vystúpení zamaskovaná ako Madonna čo vysvetľovať. Viac vo videu:

 

Sledujte druhú epizódu šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 14. marca o 20.30 h na Markíze!

 

TIP NA ČLÁNOK: Prvé kolo Tvojej tváre je za nami. Pozrite si všetky vystúpenia ešte raz

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome - v nedeľu, 16. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na