Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najslávnejšia dievčenská kapela v Tvojej tvári. Takto vyzerajú prípravy

20. 03 2021 11:00 | nb
Spice Girls
Spice Girls Foto: Profimedia.sk
Martin Harich
Patrik Vyskočil
Patrik Vyskočil

Pätica hostí sa postará o šou plnú energie.

V Tvojej tvári bude aj tentoraz špeciálne vystúpenie, ktorého sa zhostí päť pánov. Premenia sa na dievčenskú skupinu Spice Girls. Bývalí účastníci šou René Štúr, Patrik Vyskočil, Martin Harich a Dávid Hartl sa spolu s Martinom Madejom vžijú do najslávnejšej dievčenskej skupiny sveta, aby v podpätkoch a výraznom mejkape zaspievali a zatancovali.

Návratu do šou sa všetci potešili a premeny na ženy sa nezľakli, veď už sú zvyknutí. Páni sa zhodli nielen na tom, že to bola náročná choreografia, ale ani jeden z nich nepatril k poslucháčom Spice Girls. Dávid Hartl si ich musel dokonca vyhľadať na internete.

TIP NA ČLÁNOK: Tretie kolo Tvojej tváre. Tieto vystúpenia čakajú porotu a divákov

„Dostal som sa myšlienkovo o rok späť a užívam si to, že mám menej zodpovednosti. Sme na javisku piati a máme na starosti jedno číslo, čo je pre mňa zábava. A vďaka šou som rozšíril svoje hudobné znalosti,“ hovorí Dávid alias Mel C. Bude vystupovať s holým pupkom. „Musel som si ho oholiť, takže zlé spomienky spred roka sa vracajú,“ dodáva so smiechom.

Na účasť v Tvojej tvári si zaspomínali aj Patrik a René, ktorí sa premiestnili v čase už pri úvodnej zvučke. Obaja prezradili, že najviac sa im páčila Mel B. Nebola hádka o to, kto koho stvárni? „Nie, ja som rád, že absolvujem Victoriu Beckham, aj keď vyzerám trošku ako jadrová hlavica,“ smeje sa René.

TIP NA ČLÁNOK: Hlasová koučka o súťažiacich z Tvojej tváre. Kto je najtvrdší oriešok šou?

Aj Maťo Harich sa z návratu tešil. „Po dlhej dobe karanténneho života, kedy človek len doma tvorí a produkuje pesničky, sa veľmi teším, že budem medzi ľuďmi,“ hovorí spevák, ktorý si už raz Spice Girls vyskúšal. Choreografia mu robí oveľa väčší problém než spev. „Som z Liptova, my tam máme medvede a ja by som sa k tomu v tanci prirovnal,“ priznáva.

Partia si skvele sadla, sú to už starí známi. Martin Harich s Patrikom Vyskočilom boli spolu v jednej sérii Tvojej tváre a Martin s Dávidom sa zasa alternovali v divadle. Či sa ich súlad prejaví aj na obrazovkách, uvidíte v tretej časti Tvojej tváre.

Pozrite si rozhovory s hercami a zábery zo zákulisia. Fotky nájdete v galérii.

 

TIP NA ČLÁNOK: Jeden z najsexi Slovákov novým porotcom v Tvojej tvári

Sledujte tretiu epizódu šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 21. marca o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

TIP NA ČLÁNOK: Obavy pred tretím kolom. Kto sa najviac zapotí a koho rozptyľujú sexi tanečnice?