Tvoja tvár cover

MARKÍZA • NEDEĽA 20:30 •

Prekvapenie, ktoré vykuklo na Tvojej tvári: Pírsing na intímnom mieste

03. 04 2021 13:00 | nb
Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza
Braňo Mosný
Braňo Mosný
Braňo Mosný

Kto z osmičky pred rokmi poriadne experimentoval a zdobí ho netradičná ozdoba?

V Tvojej tvári diváci súťažiacich vidia počas tréningov a príprav a na pódiu v maske a kostýme. Majú možnosť vidieť aj čo-to zo zákulisia, či už v epizóde alebo vo vlogu Matúša Krnčoka, no sú isté veci, ktoré sa tak ľahko vidieť nedajú. Napríklad pírsing na bradavke. Ten zdobí herca Braňa Mosného, ktorý si ho však nedal z rozmaru, ale išlo o stávku.

TIP: Priamo z ulice na pódium: Neuveríte, ako Evelyn začne svoje vystúpenie!

„Keď som išiel na prijímačky na VŠMU a do Brna na muzikálové herectvo, tak som sa s najlepším kamošom Vladom stavil. Hovorím mu, počúvaj ma, keď mňa, ktorý doteraz s divadlom nemal nič spoločné, prijmu na vysokú školu, tak si dám prepichnúť obe bradavky. A tak sme si podali ruky a zhodou okolností prvého apríla som prišiel domov s prepichnutými bradavkami. Bolo to v roku 2010 a mame som povedal - prvý apríl! Teraz je to 11 rokov od môjho slávnostného prepichnutia,“ opísal herec ako prišiel k netradičnej ozdobe.

Časom si však jednu náušnicu musel vybrať. „Pred pár rokmi na jednom z divadelných festivalov, na ktorých som účinkoval, som sedel v hľadisku a asi sekundu pred začiatkom predstavenia mi to jeden spolužiak tak silno vykrútil, že som si musel ten pírsing vytiahnuť, au!“ zaspomínal si na nepríjemnú skúsenosť.

Braňo sa experimentov nebojí, má za sebou dokonca aj zmenu farby vlasov. V piatom kole Tvojej tváre sa zmení na bruneta - speváka z Red Hot Chilli Peppers. Herec už podobnú skúsenosť zažil, keď mal 18 rokov. Čierne skončili nielen vlasy, ale aj čosi iné.

O úsmevnej príhode porozprával vo videu:

 

Fotky Braňa aj jeho pírsingu nájdete v galérii.

Sledujte piatu epizódu šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 4. apríla o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

TIP: Hviezda Pána profesora v Tvojej tvári. Veľkolepý príchod hodný Hollywoodu

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 18. apríla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na