Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Po dospeláckej Tvojej tvári nastáva zmena: Prichádza Tvoja MiniTvár!

05. 05 2021 14:30 | nb
Tvoja MiniTvár znie povedome
Tvoja MiniTvár znie povedome Foto: TV Markíza
Mária Čírová, Miňo Kereš, Zoe Kachútová
Miňo Kereš a Katka Čačíková s maminou Máriou Podhradskou
Peter Brajerčík, Filip Tůma a Maroško Baňas

Tešte sa na jedinečný špeciál v podaní talentovaných detí.

Čo vedia dospelí, to deti zvládnu tiež! Nenechajte si ujsť mimoriadny špeciál šou Tvoja MINI tvár znie povedome, v ktorej hlavnú úlohu hrajú deti.

Osem detí, ktorých rodičia sú známe osobnosti alebo ich poznáte z obrazoviek Markízy, nám počas veľkolepého zábavného večera predvedú, ako by vyzerali svetové aj slovenské hviezdy v mini verzii.

Deti sa budú na svoje úlohy usilovne pripravovať pod vedením troch ostrieľaných koučov - choreografa Miňa Kereša, hereckého kouča Petra Brajerčíka a speváckej koučky Jany Daňovej. Veľkou podporou im budú mentori v podobe známych osobností.

TIP: Finále sa blíži. Tieto vystúpenia vás čakajú v desiatej epizóde Tvojej tváre

Zástupkyňami dievčat budú: Katarína Čačíková, ktorej bude v štúdiu fandiť jej mamička - speváčka a moderátorka Mária Podhradská. Hviezdu Oteckov Izabelu Gavorníkovú podporí jej seriálový otec Vlado Kobielsky.

Mentorkou Zoe Kachútovej bude jej mamička, speváčka Mária Čírová. Palce svojej dcére Eme Kandráčovej bude držať Ondrej Kandráč.

Hviezdami chlapčenskej štvorice sú: Štefan Bugala, ktorého mentorkou je mamina Jana Daňová. Maroša Baňasa podporí jeho kolega z Oteckov Filip Tůma.

Svojho syna Olivera Boublíka bude sprevádzať jeho mama - herečka Karin Olasová. A podporou pre syna Petra Zvolenského bude jeho mamina Dominika Mirgová.

Tešiť sa môžete na skúseného moderátora Martina Nikodýma a tiež na hviezdnu porotu. V nedeľu 16. mája vás čaká večer, ktorý si jednoducho nemôžete nechať ujsť!

Fotky detí a ich rodičov z tréningov nájdete v galérii.

TIP: Tesne po semifinále Tvojej tváre. Pekelné vystúpenie aj strach, že neodspievajú

Sledujte finále šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu 9. mája o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome - v nedeľu, 16. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na