Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Plakali úplne všetci. Maroš Baňas v Tvojej MINI tvári predčil očakávania

17. 05 2021 14:00 | nb
Maroško ako Edith Piaf
Maroško ako Edith Piaf Foto: TV Markíza
Maroš Baňas - Non, Je Ne Regrette Rien (Edith Piaf)
Maroško Baňas
Maroš Baňas ako Edith Piaf

Pozrite si prvý rozhovor s mladým hercom po víťazstve. Svoju výhru tesne po prenose daroval!

Maroško Baňas je mladý talent známy zo seriálu Oteckovia, kde hrá postavu Kubka Bielika. Okrem toho hviezdi na Novej scéne v muzikáli Bedári a vystupoval aj v rámci Tvojej tváre, kde tancoval po boku Zuzky Belohorcovej vo vystúpení Strašidlá.

Keď prišla možnosť účinkovať v Tvojej MINI tvári v sólo vystúpení, bola to pre Maroška a jeho malých kolegov obrovská príležitosť ukázať talent aj na veľkom pódiu pred divákmi.

Celá MINI osmička vyrazila porote dych a dokonca zdvihla zo stoličky aj spravodajskú hviezdu Zlaticu Švajdovú Puškárovú, ohromila Čekyho s Kulym a dojala Lujzu Garajovú Schramekovú. Boli to vystúpenia plné emócií a jedna z najintenzívnejších prišla práve na záver ako čerešnička.

TIP: Pozrite si všetky vystúpenia Tvojej MINI tváre

Maroš s vystúpením Edith Piaf rozplakal porotu aj všetkých rodičov v hľadisku vrátane seriálového Otecka Filipa Tůmu. Ten sa dušoval, že plakať nebude, no neudržal slzy. Plakal aj Maroško, lebo emotívny šansón a krásne hodnotenia ho dojali.

Po víťazstve však dojal aj jednu z mamičiek, Dominiku Mirgovú. Jej synčekovi a najmladšiemu členovi MINI posádky, Peťkovi, daroval svoju výhru - kolobežku. Peťko mal totiž v ten deň šieste narodeniny.

Práve toto vystúpenie bolo víťazné a mladý talent bol hosťom Telerána, kde tesne po víťazstve prezradil, ako to celé prežíval. K tejto piesni má dlhé roky vzťah a bol to preňho splnený sen. Ako zvládal trojhodinové maskovanie?

 

VLOG: V zákulisí Tvojej MINI tváre to žilo. Moderátor sa nedostal k slovu!

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome - v nedeľu, 16. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na