Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Divácky megahit je späť. Detské talenty sa predvedú vo veľkolepom štýle!

08. 10 2021 09:00 | markiza.sk
Porotcovia šou Tvoja MINI tvár znie povedome Zlatica Puškárová Švajdová, Mário „Kuly“ Kollár a Zuzana Kubovčíková Šebová.
Porotcovia šou Tvoja MINI tvár znie povedome Zlatica Puškárová Švajdová, Mário „Kuly“ Kollár a Zuzana Kubovčíková Šebová. Foto: TV Markíza

Divákom Markízy sa predstavia talentované deti a hviezdna porota.

Dobrého nikdy nie je dosť a keďže si májový špeciálny diel šou Tvoja tvár znie povedome našiel mnohých priaznivcov, program plný hudby, tanca a spevu sa vracia na televízne obrazovky vo veľkom formáte. Už od 27. októbra sa môžu diváci televízie Markíza tešiť na päť stredajších večerov nabitých nefalšovaným talentom!

„Detský špeciál našej populárnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa uplynulú jar stretol s obrovským diváckym úspechom a výrazným ohlasom, rozhodli sme sa preto všetkých fanúšikov tohto skvelého formátu potešiť celou samostatnou sériou. Opäť sa tak budú môcť na vlastné oči presvedčiť, že aj malí zabávači dokážu urobiť obrovskú šou,“ vysvetľuje programová riaditeľka skupiny Markíza Silvia Majeská.

Tvorcovia šou pripravili hneď niekoľko prekvapení. Jedným z nich je, že kým v jarnej jednodielnej šou Tvoja MINI tvár znie povedome súťažili detské hviezdy či potomkovia populárnych osobností, teraz sa divákom predstavia hoci mediálne neznámi, no nie menej talentovaní chlapci a dievčatá.

Prekvapenie v každom kole

Svoj mimoriadny talent predviedli na otvorených kastingoch a treba povedať, že sa je rozhodne na čo tešiť. V šou sa predstaví sedem stálych detských zabávačov vo veku od 7 do 13 rokov, pričom nie je výhodou byť najmladším, ale ani najstarším. Talent totiž vek nemá! To však nie je všetko. Záver každého kola doplní drobná čerešnička na záver – špeciálne vystúpenie, o ktoré sa postará vždy iné dieťa. 

Vďaka šikovným rukám profesionálnych maskérov sa malí súťažiaci doslova prevtelia do kože svetoznámych aj slovenských popových hviezd. Zachovaný ostáva aj charitatívny rozmer šou - víťaz každého kola bude mať možnosť venovať finančnú výhru na dobročinné účely.

Deti pripravia známe tváre

Každému zo stabilných siedmich súťažiacich sa bude počas celého priebehu šou venovať jeho osobný mentor z radov populárnych tvárí Markízy, speváckou poradkyňou bude aj tentoraz Jana Daňová a tanečným koučom Miňo Kereš.

Aby MINI hviezdy okúsili príchuť skutočnej súťaže, v každom kole sa na ich výkony pozrie trojčlenná hviezdna porota. Ostrieľaných porotcov, obľúbeného speváka Mária „Kulyho“ Kollára a skvelú herečku a komičku Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú, doplní moderátorka Televíznych novín a markízácka tvár Zlatica Švajdová Puškárová, ktorá si úlohu porotkyne „natrénovala“ už v jarnom špeciáli.

Divákov bude programom sprevádzať a deti na pódiu spovedať moderátor Martin Nikodým, nad tvorbou šou aj tentoraz prevzal dohľad kreatívny producent a režisér Pepe Majeský.

Tvoja MINI tvár znie povedome štartuje na obrazovkách TV Markíza už v stredu 27. októbra 2021 o 20.30 h a 20. októbra na VOYO.

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na