Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tvoja MINI tvár prichádza s veľkou zmenou. Toto v šou ešte nebolo!

12. 10 2021 09:00 | markiza.sk
Mentori a detskí súťažiaci šou Tvoja MINI tvár znie povedome.
Mentori a detskí súťažiaci šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Foto: TV Markíza
Melissa Mandy Marušková (10)
Nela Kronauerová (10)
Ondrej Potančok (10)

Pozrite si deti, ktoré v šou predvedú svoj talent.

Už 27. októbra sa na obrazovkách televízie Markíza po prvý raz predstavia mimoriadne talentované deti v obľúbenej šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Kto sú deti, na ktorých fantastické tanečné i spevácke vystúpenia sa môžu diváci tešiť? Zoznámte sa s ich tvárami a menami. Zrodí sa totiž hneď niekoľko hviezd.

Na kasting sa prihlásili neznámi, ale mimoriadne talentovaní chlapci aj dievčatá. Najmladšia účastníčka šou má len sedem rokov, najstaršia je čerstvou tínedžerkou. Divákom sa v predstaveniach predvedú Sára Šalingová (7), Nela Kronauerová (10), Ondrej Potančok (10), Melissa Mandy Marušková (10), Lukáš Červený (11), Tadeáš Duchoň (11) a Vanessa Ostrochovská (13).

Záujem o vystupovanie v šou prejavili tisíce detí z celého Slovenska. Každý malý záujemca musel zaspievať dve pesničky podľa vlastného výberu - jednu v slovenčine a druhú v angličtine.

„Na kasting sa prihlásilo veľa šikovných detí. Niektoré prekvapili absolútnou suverenitou a humorom, iné zas boli trochu vystresované, no všetky boli skvelo pripravené,“ zhodnotil priebeh kastingov kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský. Deti hodnotili aj hlasová koučka Janka Daňová a choreograf Miňo Kereš.

Pod dohľadom známych tvárí

Detská verzia veľkolepej zábavnej šou však nie je jedinou novinkou. Každému zo súťažiacich sa v priebehu celej šou bude venovať osobný mentor z radov populárnych tvárí Markízy.

Úlohy hereckého kouča, ktorý bude „svojmu“ dieťaťu oporou počas tréningov i jednotlivých vystúpení, na seba prevzali hviezdy Oteckov Marek Fašiang a Janka Kovalčíková, tiež herečka Ivana Kuxová, ktorú si diváci môžu pamätať z Búrlivého vína. Mentorského žezla sa chopili aj bývalí súťažiaci šou Tvoja tvár znie povedome - tohtoročný víťaz, herec a spevák Martin Klinčúch, moderátor Televíznych novín Viktor Vincze, speváčka Mária Čírová a komik František Košarišťan alias Fero Joke.

Fotografie súťažiacich detí a mentorov nájdete v galérii.

Tvoja MINI tvár znie povedome štartuje na obrazovkách TV Markíza už v stredu 27. októbra o 20.30 h a v predstihu na VOYO 20. októbra.

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na