Tvoja tvár cover

MARKÍZA • SOBOTA • 16:05 •

„Radiť deťom? Sám som ešte dieťa!“ Pozrite si prvé reakcie mentorov

18. 10 2021 15:30 | zp
Viktor Vincze, Marek Fašiang, Martin Klinčúch a Fero Joke.
Viktor Vincze, Marek Fašiang, Martin Klinčúch a Fero Joke. Foto: TV Markíza

Niektorí v dospeláckej verzii šou Tvoja tvár znie povedome sami súťažili.

Masky, tanec, spev a imitovanie pretavené do obrovskej šou plnej hudby a zábavy. Hoci na pódiu sa už budú musieť MINI tváre spoľahnúť len na seba, celou cestou až k legendárnemu výťahu s nimi bude kráčať mentor.

I keď mentori nebudú tými, ktorí pôjdu s talentom „na trh“, pred spustením šou nám prezradili, že majú takisto obavy. Markizácky moderátor Viktor Vincze je jedným z mentorov, ktorí mali možnosť zažiť premeny v šou Tvoja tvár znie povedome na vlastnej koži.

„Budem musieť niekomu odovzdať to, čo som sa naučil. Otázka je, či som to nezabudol a či vlastne tomu malému človeku pomôžem alebo uškodím,“ pýtal sa úprimne, no s úsmevom sám seba pred spustením šou.

TIP: Divácky megahit je späť. Detské talenty sa predvedú vo veľkolepom štýle!

Okrem Viktora sa mentorského žezla chopili aj ďalší páni – herci Marek Fašiang a Martin Klinčúch, ale aj obľúbený komik Fero Joke. Aj on si kolotočom maskovania a imitovania slávnych speváckych hviezd prešiel. Teší sa na zmenu úlohy?

Pozrite si prvé reakcie mentorov na účinkovanie v šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Páni nám prezradili aj to, či plánujú deťom ukázať prísnu tvár.

Tvoja MINI tvár znie povedome štartuje na obrazovkách Markízy už v stredu 27. októbra o 20.30 h.

 

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na