Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Súťaživé a prísne? Mentorky MINI tvárí nám prezradili, aké budú

19. 10 2021 15:15 | zp
Mária Čírová, Janka Graňáková Kovalčíková, Ivana Kuxová.
Mária Čírová, Janka Graňáková Kovalčíková, Ivana Kuxová. Foto: TV Markíza

Páni priznali obavy. Aké pocity mali pred spustením šou dámy?

Bude plná spevu, hudby a zábavy, ale aj vyrovnaných síl. V boji o najlepšie napodobňovanie hviezd hudobnej scény v šou Tvoja MINI tvár znie povedome sa predstavia rovnako chlapci, ako aj dievčatá a vyrovnané sily budú aj na pozícii mentorov. Okrem štvorice pánov sa úlohy mentoriek chopila aj trojica známych žien.

Mužské mentorské krídlo hovorilo pred začiatkom šou úprimne aj o obavách. Zhodli sa na tom, že je iné robiť niečo sám, ako posúvať rady niekomu inému. Hoci dve z mentoriek MINI tváre majú ako ostrieľané maminy skúseností s deťmi až-až, sprevádzanie malých talentov náročnou tanečnou, speváckou i hereckou prípravou je pre ne nemalou výzvou.

TIP: „Radiť deťom? Sám som ešte dieťa!“ Pozrite si prvé reakcie mentorov

Trom deťom budú pravou rukou, učiteľom i kamarátom v jednom speváčka Mária Čírová a herečky Janka Graňáková Kovalčíková a Ivana Kuxová.

„Osobne si myslím, že táto šou je náročná. Z týždňa na týždeň sa učiť pesničky, texty, tance a celkovo načítať tú emóciu aj speváka, ktorého ideme znázorňovať, to nie je jednoduché pre dospeláka a o to ťažšie to budú mať deti. Tie sú však zase spontánnejšie, hravejšie, celé si to možno viac budú užívať,“ povedala nám pred natáčaním šou Mária Čírová.

Aké boli pocity mentoriek pred spustením šou Tvoja MINI tvár znie povedome? Janka už pred začiatkom presne vedela, čo rozhodne robiť nebude.

Tvoja MINI tvár znie povedome štartuje na obrazovkách Markízy už v stredu 27. októbra o 20.30 h.

 

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na