Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nenalíčená a v nemocnici. Mária Čírová zverejnila vzácny súkromný záber

23. 10 2021 13:00 | zp
Mária Čírová
Mária Čírová Foto: TV Markíza

O dojemnú fotografiu sa podelila s fanúšikmi.

Sympatická slovenská speváčka Mária Čírová, ktorá sa najnovšie divákom predstaví ako mentorka talentovanej Sárky Šalingvej v markízáckej šou Tvoja MINI tvár znie povedome, patrí medzi najobľúbenejšie hviezdy domácej hudobnej scény. Nielen vďaka nespochybniteľnému talentu, ktorým je obdarovaná, ale aj vďaka charizme, ktorú rozdáva na počkanie.

Vždy usmiata speváčka, ktorá k ľuďom okolo seba pristupuje s pokorou, sa vďaka svojmu správaniu teší obrovskej priazni fanúšikov. Je vidieť, že aj ich pozornosť si Mária váži, a preto sa s nimi prostredníctvom sociálnej siete nemá problém podeliť aj o výnimočné chvíle zo svojho života, ktoré bežne mnohí ľudia považujú za výhradne súkromné.

Mária tak tentoraz zverejnila nádherný záber z minulosti, na ktorom je zachytená len krátko po tom, ako sa stala po prvý raz mamou. O fotografiu sa s fanúšikmi podelila pri príležitosti 12. narodenín syna Huga a priložila aj láskyplný odkaz.

„O tomto čase pred 12 rokmi som sa stala mamou tohto najúžasnejšieho chlapca pod slnkom! Hugi, sme neskutočne šťastní, že si náš! Všetko najlepšie k narodeninám, miláčik,“ napísala. Hoci bez mejkapu a nepochybne vyčerpaná, speváčka je na snímke nádherná.

(Na spomínanú fotografiu sa prekliknete šípkou vpravo - priamo na fotke.)

Zdroj: Instagram/mariacirova

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na