Tvoja tvár cover

MARKÍZA • SOBOTA • 16:05 •

Takto sa hocikto nezachová. Úctyhodný čin komika Fera Joka

24. 10 2021 14:30 | zp
Fero Joke
Fero Joke Foto: TV Markíza

Nemohol by konať inak.

František Košarišťan, ktorého však fanúšikovia najlepšie poznajú ako nenapodobniteľného komika Fera Joka, je svojou dobrosrdečnou povahou dobre známy. Hoci sociálnej siete zásobuje bláznivými paródiami známych i neznámych ľudí, mnohí fanúšikovia spočiatku vôbec netušili, že v súkromí je špeciálnym pedagógom, ktorý trávi čas s postihnutými deťmi.

TIP: Marek Fašiang vyšiel s pravdou von

Ferove paródie obľubujú tisíce ľudí. No čím viac fanúšikov, tým väčší pracovný kolotoč. Obľúbeným únikom z pracovného života jedného zo siedmich mentorov v pripravovanej markizáckej šou Tvoja MINI tvár znie povedome je preto pobyt v prírode, kde trávi takmer všetok voľný čas.

Komik nedávno zverejnil fotografiu z jedného zo svojich turistických výletov, ktorou dojal svojich priaznivcov. Tí vedia, že je okrem iného aj milovník zvierat a opäť nesklamal.

V prírode, ďaleko od ľudí, totiž objavil zatúlanú mačku a rozhodol sa ju zachrániť. „Nechápem, ako sa tam mohla dostať, alebo skôr, prečo niekto zanesie zviera do takýchto nehostinných podmienok napospas osudu a divočine,“ napísal k fotografii.

Zdroj: Instagram/fero_joke

Tvoja MINI tvár znie povedome štartuje na obrazovkách Markízy už v stredu 27. októbra o 20.30 h.

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na