Tvoja tvár cover

MARKÍZA • SOBOTA • 16:05 •

Rammstein odpálil v prvom kole MINI tváre veľkolepú ohňovú šou

28. 10 2021 14:45 | zp
Melissa Mandy Marušková sa v prvom kole premenila na Tilla Lindemanna z Rammsteinu.
Melissa Mandy Marušková sa v prvom kole premenila na Tilla Lindemanna z Rammsteinu. Foto: TV Markíza
Melissa bola v rockovom šate vo svojej koži.
K Rammsteinu patrí ohňová šou.
Melissa postavila na nohy celú Inchebu.

Energické vystúpenie postavilo všetkých na nohy.

Tanec a chvíle plné zábavy, spev a obľúbené hudobné hity, no najmä, neuveriteľná dávka talentu. Taký bol prvý diel šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Hoci na pódiu boli naozaj všetky hviezdy „mini“, ich talent rozhodne mini nebol.

Dokonalým dôkazom bolo aj vystúpenie Melissy Mandy Maruškovej. V prvom kole musela zvládnuť veľké sústo a presvedčivo sa premeniť na frontmana nemeckých rockových kráľov Rammstein Tilla Lindemanna.

TIP: Úžasný výkon len sedemročnej Sárky už dnes večer: Jej Ta ne nemalo chybu!

Hneď ako Melissa odštartovala vystúpenie s paličkami v rukách za bubnami, všetkým bolo jasné, že vo vnútri desaťročného dievčaťa s dlhými blonďavými vlasmi sa skrýva pravá rocková duša. Pri pohľade na Melissinho otca, ktorý priamo na pódiu sledoval celé vystúpenie, bolo všetkým jasné, odkiaľ veje rockový vietor. Jablko v tomto prípade rozhodne nepadlo ďaleko od stromu.

Obdivné slová Melissinho mentora Viktora Vinczeho iba potvrdili, čo diváci videli. „Ako si ty vzývala ohne, tak ja odtera vzývam teba. Ja som ti mal niečo odovzdať, ale tentoraz si ty odovzdala mne,“ zhodnotil po vystúpení.

Melissa predviedla pravú rockovú a ohňovú šou, pred ktorou by musel sňať klobúk aj samotný Rammstein. Sledovať veľkolepé vystúpenie vlastnej dcéry je však silnou kávou aj pre drsného rockera. Melissa vraj otcovi plakať zakázala. Nuž, nepodarilo sa, aj rockeri majú dušu.

Pozrite si svetový hit Du hast od skupiny Rammstein v podaní Melissy Mandy Maruškovej:

Sledujte druhý diel šou Tvoja MINI tvár znie povedome už v stredu 3. novembra o 20.30 h a v týždňovom predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na