Tvoja tvár cover

MARKÍZA • SOBOTA • 16:05 •

Mária Čírová zmenená na nepoznanie. Dlhé vlasy sú minulosť!

11. 11 2021 10:00 | zp
Mária Čírová
Mária Čírová Foto: TV Markíza
Mária Čírová
Mária Čírová
Mária so Sárkou v druhom kole Tvojej MINI tváre.

Speváčka podstúpila obrovskú zmenu.

Nádherný hlas, vždy dokonalá vizáž a krásne dlhé svetlé vlasy. Presne tak sú fanúšikovia na Máriu Čírovú zvyknutí. Patrí nielen k najobľúbenejším postavám slovenskej hudobnej scény, ale vďaka prirodzenému citu pre módu aj k najlepšie oblečeným ženám spomedzi známych tvárí. Mária je krásna mladá žena, a preto si môže dovoliť zaexperimentovať a siahnuť hoci aj po väčšej zmene.

Práve s takou ju markizácki diváci uvidia v tretej epizóde šou Tvoja MINI tvár znie povedome, kde je aktuálne mentorkou sedemročnej súťažiacej Sáry Šalgovej. Práve ona bola dôvodom, prečo spolu s maskérmi siahli po väčšej zmene. Sárka sa v najnovšej epizóde predstaví ako chlapec a mini verzia Petra Nagya a Mária jej chcela byť pri veľkej premene oporou.

TIP: Zoznam piesní tretieho kola MINI tváre: Na scénu príde veľký muž!

„Tieto premeny robím pre svoje televízne dieťa, ktoré mám prepožičané na päť týždňov. Chcem, aby bola táto šou pre ňu nezabudnuteľným zážitkom, a preto som sa v druhom kole prezliekla za princeznú. V treťom kole, keď bude mať Sárka prvú premenu na chlapca, som ju tiež chcela podporiť, tak som si dala takýto krátky účes,“ povedala Mária.

Tentoraz jej k premene dopomohla parochňa, no sama skonštatovala, že vďaka početným pozitívnym ohlasom zváži, či sa maskérmi nenechá inšpirovať a ich premenu nepremení aj na realitu. Čo myslíte, pristali by Márii krátke vlasy?

Zdroj: Instagram/mariacirova

Sledujte tretí diel šou Tvoja MINI tvár znie povedome už v sobotu 13. novembra o 16.05 h a v týždňovom predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na