Tvoja tvár cover

MARKÍZA • SOBOTA • 16:05 •

Neuveriteľný úspech Nely z Tvojej MINI tváre: Reakcia od Kylie Minogue!

15. 11 2021 14:00 | zp
Nela Kronauerová ako Kylie Minogue.
Nela Kronauerová ako Kylie Minogue. Foto: TV Markíza
Nela Kronauerová (10)
Zľava Miňo Kereš a súťažiaca Nela Kronauerová s mentorom Ferom Jokom.
Nela Kronauerová ako Popelka.

Skladba Loco-Motion v MINI prevedení zaujala aj austrálsku hviezdu.

V sobotu popoludní rozozvučala obrazovky televízie Markíza už tretia epizóda šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Na pódiu zazneli hity, ktoré si získali srdcia fanúšikov naprieč generáciami. Pri mnohých skladbách išlo o poriadny kontrast, keď deti predvádzali hity, ktoré sprevádzali mladosť ich rodičov. A zdá sa, že nepotešili len ich.

TIP: Bolo to poriadne retro. Pozrite si všetky vystúpenie tretieho kola MINI tváre

Desaťročnej Nele Kronauerovej prinieslo tretie kolo šou neuveriteľný úspech a nepochybne zážitok na celý život. Nela sa tentoraz premenila na svetovú hviezdu Kylie Minogue, aby s jej energickým hitom Loco-Motion roztancovala všetkých divákov. Jej tanečné vystúpenie si užila porota aj spolusúťažiaci, no ani vo sne by jej nenapadlo, že naň zareaguje aj samotná speváčka!

Neline tretie vystúpenie aj prípravu naň na sociálnej sieti zdokumentoval niekoľkými fotografiami aj jej mentor Fero Joke. Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a austrálska hviezda k jednej napísala: „Úžasné“.

Kylie Minogue odpísala na fotografiu Fera Joka.
Foto: instagram/fero_joke
 

Večer prekvapení však pokračoval. Kylie Minogue napokon na Instagrame okomentovala aj príspevok detskej slovenskej hviezdy. Talentovanej Nelke blahoželáme a želáme ďalšie a ešte väčšie úspechy!

Speváčka zareagovala aj na príspevok talentovanej Nely Kronauerovej.
Foto: TV Markíza
 

Pozrite si vystúpenie Nely Kronauerovej a jej MINI prevedenie skladby Loco-Motion od austrálskej speváčky Kylie Minogue.


Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na