Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Na rovinu. Viktor Vincze zhodnotil mladú generáciu

30. 11 2021 16:30 | zp
Viktor Vincze
Viktor Vincze Foto: TV Markíza
Deti a ich finálové premeny.
Deti s mentormi a ich finálové premeny.
Melissa Mandy Marušková ako Marika Gombitová vo finále Tvojej MINI tváre.

Na adresu detí sa vyjadril po skončení šou Tvoja MINI tvár znie povedome.

Slovensko je plné detského talentu. Aj o tom presvedčila televíznych divákov prvá séria šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Pri jej sledovaní mohli hoci len na okamih zabudnúť na dlhé obdobie bez kultúry, pretože im priamo do obývačiek priniesla hudobné festivaly plné tých najväčších hitov svetových aj domácich speváckych hviezd.

TIP: Prišla, zaspievala, zvíťazila. Úžasná reakcia Sáry na výhru MIINI tváre

V sobotnom veľkolepom finále porota určila víťaznú trojicu, ktorá sa postavila na pomyselné stupne víťazov. Ako zlatá sa so šou rozlúčila jej najmladšia účastníčka, sedemročná Sára Šalingová. Na strieborné miesto porota postavila talentovanú vychádzajúcu hviezdu s rockerskou dušou Melissu Mandy Maruškovú a ako tretí skončil všestranne nadaný Tadeáš Duchoň.

TIP: Deti s mentormi zažiarili. Pozrite si finálové vystúpenia Tvojej MINI tváre

Všetky deti si na záver päťtýždňového kolotoča zaspievali spolu s mentormi, ktorí stáli počas celej šou po ich boku. Spojenie odlišných generácii prinieslo na javisko dokonalý hudobný súlad. Čo sa odohrávalo mimo kamier?

Pozrite si rekcie striebornej Melissy a bronzového Tadeáša na umiestnenie na stupienkoch pre víťazov celej šou, ako aj vyjadrenia ich mentorov. Moderátor Viktor Vincze bez servítky zhodnotil mladú generáciu.


Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na