Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sára a Melissa s Nelou prekvapujú pred Vianocami. Videoklip plný známych tvárí

20. 12 2021 13:00 | zp
Nela s Melissou pri vianočnom stromčeku a Sára.
Nela s Melissou pri vianočnom stromčeku a Sára. Foto: Instagram/sara_salingova_official Instagram/melissa_mandy_official

Piesne vás prenesú priamo pod vianočný stromček.

Trojica finalistiek šou Tvoja MINI tvár znie povedome krátko pred Vianocami prekvapila svojich fanúšikov. Hoci šou skončila pred tromi týždňami, dievčatá nezaháľali a poctivo pokračovali v tom, čo v šou začali a po prvý raz predstavili vlastnú tvorbu. Nádherné vianočné piesne však nie sú všetko. Dievčatá si na pomoc privolali opäť aj kamery a pripravili sviatkami dýchajúce videoklipy.

So svojou prvou vlastnou piesňou sa pochválila víťazka šou Sára Šalingová a o chvíľu na to sa k nej pridali Melissa Mandy Marušková a Nela Kronauerová, ktoré si zaspievali spolu a do videoklipu prizvali veľa známych tvárí.

Hoci do Vianoc zostáva ešte niekoľko dní, skladby vás atmosférou prenesú priamo pod vianočný stromček. Dievčatám blahoželáme a želáme veľa ďalších piesní a úspechov!

„Dnes sa Vám chcem poďakovať za Vašu blízkosť, ktorú mi prejavujete. Prajem Vám, nech Vás radosť, ktorú preživame v týchto dňoch, nikdy neopustí. Môj Vianočný darček pre Vás,“ napísala k piesni Sára.

Sára Šalingová - Vtedy sú Vianoce

Zdroj: Youtube/Sára Šalingová

„S radosťou Vám predstavujeme našu vlastnú Vianočnú pesničku s názvom Vianočné perníčky, ktorá je plná lásky, priateľstva a radosti. Prajeme Vám krásne Vianoce v blízkosti tých najbližších," zaželali Melissa s Nelou.

Melissa Mandy Marušková a Nela Kronauerová - Vianočné perníčky

Zdroj: Instagram/melissa_mandy_official

Upútavka

 
Tvoja MINI tvár znie povedome: FINÁLE - v sobotu, 27. novembra, o 15.40!
Sledujte celé epizody na