Tvoja tvár cover

MARKÍZA • OD 4. 9., O TÝŽDEŇ SKÔR NA VOYO •

Tvoja tvár znie povedome sa vracia s novinkami. Veľké prekvapenie v porote!

05. 08 2022 09:00 | zp
Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza
Martin Nikodým
Mário „Kuly“ Kollár
Attila Végh

Pre divákov ide odobre známe tváre.

Čo sa stane, keď na seba známe tváre prevezmú identitu hudobných legiend? Vznikne skvelá a veľkolepá šou plná nezabudnuteľných hitov, zábavy a dokonalých kostýmov s názvom Tvoja tvár znie povedome. Po predošlých sériách svetovo úspešného projektu prichádza na obrazovky televízie Markíza už siedma séria šou Tvoja tvár znie povedome a prináša so sebou aj novinky!

Hoci sa v porote tohtoročnej série objavia aj overené tváre z predošlých ročníkov, do porotcovského kresla zasadnú aj absolútni nováčikovia. Porotu v zložení Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár v siedmej sérii šou Tvoja tvár znie povedome doplní aj talentovaný hudobník Márián „Čeky“ Čekovský a úspešný slovenský bojovník MMA Attila Végh.

FotoJet - 2022-08-04T145740.483.jpg
Foto: TV Markíza
 

„V každom ročníku Tváre sa snažíme prinášať novinky, o ktorých si myslíme, že by mohli byť pre divákov atraktívne. Jednou z tohtoročných noviniek sú noví porotcovia. Som si istý, že porota v novom zložení prinesie na obrazovky veľa humoru a zábavy. A to je naším cieľom," prezradil kreatívny producent a režisér Pepe Majeský.

Divákov aj tentoraz prevedie celou šou ostrieľaný a skúsený moderátor Martin Nikodým, ktorý si v minulosti maskovanie za hudobné legendy vyskúšal aj na vlastnej koži. Aj vďaka tejto skúsenosti a dlhoročnej praxe je zárukou kvalitného moderátorského výkonu. 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - od 4. septembra na Markíze!
Sledujte celé epizody na